www.sudzibas.lv Ozolciems Tūre ar autobusu uz Vāciju

Ozolciema tūre - ar autobusu uz Vāciju

"Ozolciema Tūres" ekskursija uz Vāciju ar autobusu 22-26.06.2010. - visnejedzīgākā un vissliktāk organizētā ekskursija kadā esmu bijusi. Izniekots laiks un nauda. Ekskursija noritēja pēc principa " mēs jūs sasēdinājām autobusā un brauciet, skatieties pa logu, ja labi uzvedīsieties - izlaidīsim no autobusa uz pāris minūtēm izlocīt kājas." Uzrakstīju sūdzību un pēc atgriešanās iesniedzu to aģentūrā "Begonija", jo līgums man bija ar Begoniju. Cerēju saņemt vismaz atvainošanos. Diemžēl tādas haltūraģentūras nepiepūlas atbildēt pat uz rakstisku pretenziju.

E ese 02.08.2010

100% piekrītu, Ozolciems mūsu ģimenei izcūkoja braucienu uz Parīzi - pilnīgs murgs un miskaste - sākot ar netīru leišu autobusu, kur visi saspiesti kā siļķes mucā un beudzot ar gidi, kura grupu labāk redzēja ejam, nekā nākam. Uzrakstīju toreiz pretenziju Relakstūrei, jo man līgums bija ar viņiem, tad, liekas Madzulis, zvanījās, ka neko no Ozolciema nevar dabūt, tikai 20 Ls atlaidi nākošajam braucienam!!! Izsmiekls, es NEKAD vairs ar viņiem nebraukšu, bet skatos, ka klientu čakarēšana turpinās.