www.sudzibas.lv Oxy Club Oxy club Nīcgales ielā

Oxy club Nīcgales ielā - Oxy club Nīcgales ielā

Gribēju uzrakstīt par Oxy club, Nīcgales iela. Administratroes ļoti jaukas meitenes, vienmēr palīdzēs, ja kaut ko vajāg, vienmēr laipnas. Kā jau zināms - nodarbojoties uz OXY trenažiera, ir 'jādzer ūdens - agrāk bija divas opcijas , ja gadījumā Tu esi aizmirsis atnest līdzi, - tad varēja nopirkt uz vietas mazo Mangali , vai paņemt līdzi dzeramo no bunduļa, kas stāv turpat...Tagad, jau kuru mēnesi pēc kārtas , nav ne vienas opcijas ...tatad - ja esi aizmirsis - pats vaiņīgs, nemaz nerunājot par to, ka tas ir bīstami organismam. Un vasarā bija piedavājumā proteina kokteilis , ko varēja dzert pēc nodarbības, kas nāk par labu muskuļiem un organismam vai paņemt līdzi un izdzert pēc kāda laiciņa...bet pēctam saluza mikseris, vairākas reizes prasīju to administratorēm...tās saka, ka priekšniečība jau zin, bet pagaidām nekas nac salobots...drīz jau pavasaris, bet ne ūdens, ne miksera...Un nedēļu atpakaļ vēl pedālis viens taisās vaļa ritenim, normāli braukt diezgan pagrūti..Manuprāt, būtu tomēr vairāk jādomā par klientiem, lai vieniem gribētos atgriezties un nopirkt vel vienu abonementu...Es esošo izmantosu , protams, līdz galam, bet vēl vienu ne pirkšu, ir arī citos klubos piedavājumi uz līdzīgo trenažieri.