www.sudzibas.lv Oxy Club Ļoti slikta apkalpošana

OXY CLUB Matīsa ielā - Ļoti slikta apkalpošana

Pāris dienas atpakaļ aizgāju uz OXY CLUB salonu Matīsa ielā, kas ir pie Bērnu pasaules. DRAUSMAS!!! Dārgās dāmas, NEKAD neejiet uz šo salonu. Mans stāsts ir šāds:

Es nopirku kuponu www.cherry.lv, uzreiz arī pierakstījos. Man piedāvāja iet tajā pašā dienā jau, bet sarunāju uz nākamo dienu. Un tad jau nodomāju, ka laikam baigi pieprasīts tas salons nav, jo kāpēc pirku kuponu - jo steidzami pirms braukšanas prom vajadzēja krāsot, bet manai meistarītei pieraksts uz 2 nedēļām uz priekšu. Tālāk... atnācu.. ieejot pa durvīm uzreiz ieraudzīju manikīres galdu, kas stāvēja tieši, tieši, pie ieejas durvīm. Cilvēki kaut kādi turpu šurpu staigāja un nenormāli pūta pa muguru un bija ļoti auksti. Cilvēki, kas gāja iekšā arā nenāca uz salonu, bet gan tur pat bija kaut kādu strānieku darbnīca, pat īsti nezinu kas, bet nebija omulīgi. Labierīcības atradās aiz lielām metāliskām durvīm, pamestā, nekārtīgā telpā.
Labi.. tālāk piesēdos pie manikīra galda. Man nedēļu atpakaļ notika trauma pirmkstam, jo netīšām iespiedu automašīnas durvīs. Zils vēl bija protams, bet vismaz nesāpēja vairs. Pastāstīju manikīrei, ka tā atgadījās un lai saucīgi izturas pret to nagu uz ko atbildi es vispār nesagaidīju. Kā arī, visa pakalpojuma sniegšanas laikā nevienu vārdu nepateica. Sāka taisīt manikīri, kuponā bija rakstīs ka rokas tiek mērcētas vanniņā, viņa nemērcēja, jo vienkārši nebija vaniņņas. Periodiski naga apstrādās laikā viņai lūza standziņas. Protams, nagu nesaudzēja, un man tikai atlika sakost zobus un cerēt, ka viss ātrāk beigsies. Kutikulas ļoti slikti apstrādāja, ienadzīši palika. Pirms tam man bija parastā nagulaka (sarkana), un kad izgāju no salona aplūkojot paveikto, ieraudzīju, ka visi pirksi ir rozīgi un vietām pat sarkanīgi, no tā, ka pavirši ņēmā nost nagu laku. Un sākumā nemaz nepajautāja vai vajag vīlēt nagus vai nē, vienākrši ķērās klāt un sāka vīlēt. Labi, man vajadzēja novīlēt, bet viņa novīlēja vienu ovāla un vienu kvadrātainu!! Nekāda sertifikāta un nekādas higiēnas nebija redzamas.

Ticiet mani, nepažēlojiet pāris eiro un aizejiet uz labāku salonu! Noteikti tur Jūs apkalpos labāk, piedāvās tēju un Jūs paliksiet apmierināta.

U