www.sudzibas.lv oxu club matu taisnošana ar keratīnu

oxu club - matu taisnošana ar keratīnu

nolēmu meitai uzdāviņāt uz ziemassvētkiem matu taisnošanu ar keratīnu. viņa sen to vēlējās. sameklēju, pērkam kopā, ar atlaidi hospitāļu ielā 23 oxy club. sazvanījos un 26. dec kāpām vilcienā un braucām uz rīgu. īsi runājot otrā dienā pamostoties meita konstatēja ka mati ir lokaini kā bija. 40ls kā zemē nomesti. zvanu uz šo iestādi. tur meisters jauns puisis mani apvaino ka nevar zināt ko viņa ar tiem matiem pa nakti darījusi un paši vainīgi. vienu vārdu sakot meistars atbīldību nenes par to ko viņš ir darījis un saņēmis naudu. izlabot savu nemeistarību viņš netaisās un naudu atgriezt arī nedomā. ko par to domā salonā īpašnieki?

G13 28.12.2013

Nu baigā dāvaņa!

A AK79 28.12.2013

Cik taalu braucaat uz Riigu?

K kainy 03.01.2014

Piekrītu saistībā ar šī salona interesanto konceptu, arī iegādājos kuponu izsmidzināmajam iedegumam. Salonā mani sagaidīja pārsteigums, ka šo procedūru veica adminstratore, nevis kosmetologs. Un nerunājot par toni, cik gaiša atnācu, tikpat gaiša aizgāju un arī solītajās 3 stundās nekkas nemainījās. Tonis nemainīgs. Arī rakstīju uz salonu, bet bez atbildes.

K Kiika 04.01.2014

Pilnīgi piekrītu sūdzibai... Izmesta nauda...Arī taisnoju matus oxy club. Pirmās trīs dienas, kamēr matus nedrikstēju mazgāt, mati bija taisni. Kad matus izmazgāju, tie palika vēl traģiskāki nekā pirms taisnošanas...