www.sudzibas.lv Otto Latvija par pasūtīšanu

OTTO Latvija - par pasūtīšanu

Pasūtīju preces par apmēram 100 latiem kopā. Bija 2 pasūtījumi. Atnāca pasūtījuma pastiprinājums, viss kārtībā. Dažas dienas pēc pirmā pasūtījuma man uz e-pastu atnāca vēstule, ka preces izpārdotas.
Par otro pasūtījumu uz e- pastu atnāca pasūtījuma apstiprinājums, viss kārtībā. Pēc nedēļas atnāca e-pasts, ka preces izpārdotas. Pie tam, uzrādīts telefona numurs, uz kuru zvanīt ar 7 (!) cipariem. laikam tāpēc, lai nevarētu sazvanīt. Pieliku priekšā 6 un sazvanīju. Katalogs esot pa VISU PASAULI un tā varot būt, ka es par vēlu saņemot katalogu un preces jau izpārdotas. Tad priekš kam man tā makulatūra mājās nāk? Vai pasūtīšanas brīdī nevar mūsu elektronikas laikmetā redzēt, ir vai nav preces noliktavā? Varētu padomāt, ka viņi ar roku raksta kladē pasūtījumus! Internetā arī nedarbojas pasūtīšana, kam tāda mājas lapa vajadzīga?

I

T TOP 28.09.2011

Es no šī kataloga sen neko vairs nepasūtu jo prece ir pilnīgi savādāka nekā katalogā.Reiz pasūtīju džinsa svārciņus kuri vairāk izskatījās pēc skrandainas lupatas un izmērs arī nebija atbilstošš.Pufaiciņai slēdzējs saplīsa jau pēc pāris nedēļām utt.

Z zonts 29.09.2011

Tādas situācijas gadās arī Anttilai. Pasūtot kaudzi preču atnāk viens kabatlakatiņš. :(

T TOP 29.09.2011

Par Anttilu jau vispār nav ko teikt!!Cenas astronomiskas bet preces pēdējais mēsls.Šie vienreiz sajauca pasūtījumu un atverot kasti iekšā bija 48 izmēra sieviešu bikses lai gan man ir 36 izm.Visos papīros bija mans vārds bet sūtīju tikai somu.

ž Žanna 23.10.2011

попробуйте заказать в
http://www.laredoute.fr/ pieved ar dhl mājās
www.tesco.com (lēti bērnu apgeerbi)
un sporta preces http://www.sportsdirect.com/ -pieved ar dhl
labāk pasūtīt kopā ar draudzeni lai sūtīšana sanāk lētāk. domāju pie ziemassvētkiem būs papildus atlaides