Osteopāts velga zaļaiskalna - Krāpšana

Mūsu dēlam ir 2.5 gadi un viņš nerunā. Ar nerunā es domāju nevis saka dažis vārdus vai ko tamlīdzīgu bet nav bijis ne mamma ne tētis pilnigi neviena vārda ir tikai vāvuļošana un arī savā valodā vinam nav neviena nosaukuma lietām. Bijām pie dzirdes ārstiem neirologi5em un encefalogrammam. Neviens neko nevar atrast pateica tikai ka atīstība valodai ir kā 10 mēnešu vecam bērnam. Tā nu nonācām līdz osteopātei zaļaiskalna kurai kabinets ir juglas kinostudijas telpās (rajons kā maskačka 90tajos gados) iegājām iekšā vińa nolika bērnu uz kušetes iedeva rotaļlietas mēs sēdējām puikam pretī viņa aizmugurē. Sākām stāstīt par ko sūdzamies un prasam ko var darīt lietas labā? Vinja saka paklusējiet vai tad jūs neredzat ka es jau daru...? ! [slēpt]@$$%^ viņa sēdeja klusējot 15 min nerunājot ne vārda ik pa laikam mēginot pielikt roku bērnam no aizmugures uz ko bērns momentāli reaģēja pagriežoties un stumjot nost vińas rokas. Respektīvi viņam nepatīk svešu cilvēku pieskārieni. Pēc apmēram 15 min nekā nedarīšanas un pasēdēšanas viņa pateica ka seanss beidzies ka būs vajadziigi vēl pāris šādi seansi jo esot energijas bloks kuru vajag nonemt un tad berns sāks runāt. Apjautājās vai mums ir aizdomas kapēc nerunā. Atbildejām ka bij grūtas dzemdības. Šajā mirklī viņa teica jā! Mēs atradām cēloni! Tas ir dēl grūtam dzemdibām. Nākat vēl un turpināsim strādāt. Tagad ejiet ārā samaksājiet 50€ un pierakstieties... Secinājums... Uz cilvēku nelaimes un cerības šī sieviete tēlo dievu ar superspējām kas dziedē kaites pat nepieskaroties un neveicot pilnīgi nekādas manipulācijas. Ir sapratusi psiholoğijas pamatus ka var dot cilvēkam cerību sakot ka ir atradusi iemeslus un zin kā tikt ar tiem galā. Un sūc tik ārā naudu tēlojot ka vińai galvā ir citplanētieša ekstrasensoru spējas ar kurām var laukakmeņus pa gabalu cilāt. Dārgie cilvēki ja gribat lai jūs zombē un sa4akarē jūsu pauri tad ejiet. Ja gribat lai reāli ārstē un palīdz jūsu bērnam tad ejiet pie ārstiem nevis šarlatāniem.75% gadijumu bērns pats sāk runāt un tad šos laurus sev savāc šādi te osteopāti kuri saka ka tas ir viņu nopelns. Kautgan realitātē viņu nopelns ir 0!

Sa

Vairāk sūdzības par Osteopāts velga zaļaiskalna

X2 x2beholder 16.06.2018

Vai jus samaksajiet?

Jānis7546 16.08.2018

Velga Zaļaiskalna ir tikai palīdzējusi. Ikvienam iesaku.

Sa SarmuxXX 01.10.2018

Vispār jau osteopāti tā arī strādā, ka izskatās ka nekas netiek darīts. Pirmajā reizē jau nu noteikti! Ļoti nepamatota sūdzība.

Sa Santa21 01.10.2018

burvjus vēl nav nācies satapt shinii dziivee.ārstus.masažistus.fizioterapeitus.zinātniekus un tt gan esmu sastapis.tapeec ticeet tam ka nepieskaroties.nekomunicejot un nekādā veidā neliekot bērnam manīt ka ar vinju kautko dara nevar vinjam palidzeet.var vienkarshi nabaga vecaakam pie4akareet pauri un smadzenes ka ar burvestibas palidziibu ar kosmosa energiju un tt tagad tiek straadaats un vecaakam nekas neatliek kaa aiz bezizejas tupi ticeet un maksaat jo nekas cits neliidz.

Ma Mazulis M 03.10.2018

Mums vinja ljoti patika! Jaa tas nav visiem piemeerota pieieja,bet kaut kaa resultats bija peec vienas reizes! Es izlasiju visus + un - kommentus un biju gatava visam,bet vinjaj patiesham ir kaut kaads speeks,man taa liekas.Savadak neirologi vinju neieteiktu!Она была очень комфортная,с ней было спокойно.Не знаю как,но спустя небольшой период времени всё нормализовалось.Ну не может человек с такими ценами и популярностью,отзывами врачей на примерах своих пациентов выезжать будучи шерлотаном,ну серьёзно!))))Не все всем нравятся-это да,но результат по факту есть!

Ma Mazulis M 03.10.2018

Es 100% vinju rekomendeshu jo esmu prieciiga ka tomeer aizgaajam( mazulim ir 4 meeneshi) bet tik daudz visa kaa biju izlasijusi kaa domaaju iet vai neiet!Как буд-то либо конкуренты пишут,либо из вредности люди)))

Sa Santa21 03.10.2018

rezultat jestj...eto to4no...50 euro .rezultat neplohoi.v denj dumaju 500 delaet ona

Ma Mazulis M 04.10.2018

Это важно знать,что есть и хорошие примеры,поэтому я и не поленилась написать.Я была в отчаянии,а нам как-то помогло,вчера невролог похвалила результаты! Так же сказала что это человек очень профессиональный с большим опытом(!)и практикой,а у нашей невролога самой мед.стаж около 40 лет,не болтушка знаете ли и свою репутацию позорить не стала бы бестолковыми рекомендациями.

Kārlis 11.01.2019

Pilnīgi piekrītu, krāpšana no Velgas puses, neko nevar palīdzēt tikai kā naudu iekasēt !

An Andželīna 11 12.06.2019

Šai sūdzībā tikai parādās cilvēku neizglītotība. Osteopātija tā strādā, un ir glābusi ļoti daudzus bērnus, tai skaitā manu, kur parastā medicīna tikai rausta plecus. Ja tev bērnam naudas žēl, tad tā arī vajag pateikt.