www.sudzibas.lv Ossov Apzināta klientu maldināšana par piegādi

Ossov - Apzināta klientu maldināšana par piegādi

Vēlējos pasūtīt matraci ar piegādi uz mājām. Konsultante bija laipna un atsaucīga jautājumā par matrača izgatavošanu, taču, kad runa nonāca līdz rēķinam, paziņoja, ka piegādes izdevumus rēķinā nevarot iekļaut - par piegādi būs jāmaksā 40 eiro skaidrā naudā "uz rokas" šoferim un par piegādes pakalpojumu man neviens nekādu maksājuma dokumentu pretī nedos. Tāds esot OSSOV vadības rīkojums. Uz jautājumu, kādēļ OSSOV pieprasa maksāt par piegādi skaidrā naudā bez čeka, atbilde bija, ka transporta pakalpojumus tomēr nodrošinot cits uzņēmums. Kad lūdzu pateikt transporta uzņēmuma nosaukumu, lai noskaidrotu, kādēļ viņi prasa maksāt skaidrā naudā un nedod pretī čeku, OSSOV pārstāve atteicās atbildēt un paskaidroja - ja par piegādi vajadzīgs kāds maksājuma dokuments, tad esot jāmaksā 40 eur + PVN un tad to varēšot iekļaut OSSOV rēķinā. Rezultātā atteicos no pasūtījuma. Ļoti nepatīkama pieredze...

02.09.2023

š

VSR 02.09.2023

Tev matracis vajadzīgs vai čeks uz piegādi? Vai dvēsele sap par VIDu, kas nesaņēms 21% no piegādes cenas, ko ieliks kabatā kāds no Rīgas Domes?

VSR 02.09.2023

Cilvēku stulbumam nav robežu...

O Ozols225 02.09.2023

Ko,tad tu gribēji,lai tev kājas laiza?
Ja cilvēks strādā par nieka naudu
Smieklīgais kluents
Es pat arī tevi būtu pasūtijis

M mamzelite 02.09.2023

čeku gribēji ierāmēt?

S sannas 03.09.2023

Tev čeku laikam vairāk vajadzēja kā matraci. Ved pati, ja negribi maksāt, vai guli uz grīdas.