Oskars Linkevics - Krāpjas

Vēlējos visus pabrīdināt un 5 reizes padomāt pirms doties uz UK strādāt sarunājot darbu caur šo personu

Oskars Linkevics

internetā daudz viņš sola un piedāvā darbu UK precizāk ThetForda itka darbs esot visadas fabrikās utt...
un sola iekārtot darbā bez jebkadas maksas, bet ka labi zinams šijos laikos nekas nau bez maksas :) reāli darbu viņš nekādu nepiedavā pats ir vienkārš strādnieks, tā ar aizbraucu darba meklējumos kur viņš solija ka bez darba vairāk ka nedēļu neviens nesēd,
realitāte bija savādāka Oskars Linkevics nemaz darbā nevienu neiekārto tik parāda kur dzivot istabas lielums ka vannasistaba 50 pauni nedēļa + uzreiz bija jamaksa par 2 nedēļām + depozits 100 paundi kopā sanāk 200, viņa darbā iekartošana ir tāda ka viņš parāda kur ir aģenturas pa gabalu un ej pats meklē darbu un runā ok protams kadam paveicas kadam ne paši savas laimes kalēji, es pa aģenturam nostaigāju 2 nedēļas darba nebija solija tikai pēc menesi bet tur biju ieradies tikai uz divām nedēļām, un kad pateicu ka braucu mājas tad pēkšņi Oskars kas palidz latviešiem bez (maksas ) iekartoties darbā no mana depozita naudas atskaita 50 paundus kas itkā esot par to ka viņš man pa gabalu paradija kur ir aģenturas ( pilseta ļoti maza galvena iela kadi 300m) + nez kam vel esot zvanijis un itka meklējis man darbu un pats labākais ka vel pa udeni jamaksā ko notērēju 2 nedēļas :D:D:D
tā ka padomajat pirms rakstat Oskaram uz epastu [slēpt]@googlemail.com

protams ir ar stāsti ar laimigām beigām un protams varat braukt bet uz dullo pie kautkāda Oskara gan nevajadzētu

S Sakariga 11.07.2011

Nu noteikti jau losis esi, ja pa divam nedelam kaut jebkadu darbu nevareji atrast!Ja ir agentura, tad sobrid ir karstais moments.Tas nozime, ka nem jebkuru, un jebkad.Tikkai pedejos lunus atliek uz pec tam.Tu laikam tads esi.

S Simona 12.07.2011

Sakariga, Pati biju straadaajusi UK gandriiz gadu.. zinu, cik gruuti ir tur uz vietas atrast darbu pat ar labu anglju valodu :p Izbraukaaju arii lielaakas pilseeteles kaa piem. Southampton u.c., pavadiiju tur dienu izstaigaajos visas agentuuras, tachu nekaa - nav tur nemaz tik viegli, kaa uzskati tu. Varbuut paveiktos, ja buutu meeginaajusi Londonaa, tachu tur vajadzeetu daudz vairaak liidzekljus saakuma kapitaalam, kas man tolaik nebija, jo ilgi biju bez darba.
Bet par to pashu suudziibu - daudzi jau uzkjeraas. Es pati aizbraucu caur paziistamu cilveeku, kursh tur soliija atrast gan dziivesvietu, gan patstaaviigu darbu, tachu darbs gan bija taads, kur peec nostraadaata meenesha mani saaka meetaat no vienas darba vietas un otru, arii "briivdienu bija daudz". Taa kaa uz nepaziistamiem cilveekiem, kuri sola zelta kalnus gan nevajadzeetu uzkerties. :)

A arveids 14.07.2011

Lai kadu sauktu par losi izlasot pāris rindas liekas ka pašam tev pierīte šaura :)
gadijumi ir visādi un protams ka mazas pilsētas ir pagrutāk ar darbu, ja ok lielas pilsetas ir vieglāk bet tur tiešām starta kapitāls vajadzigs lielāks,
100 % piekritu ka pie svešiem kas te sola superdarba.lv darbu 98% krapjas un nepilda solijumus

O oskars 29.07.2011

Diemzel zinu cilveku kursh raksta sho sludinajumu.
1) man ir cilveki apmeram 15 kas strada reali, un viens kursh atbrauc, bet kaut gan Lv es bridinaju ka bez anglu valodas ir gruti atrast darbu, un man atbild ka vis ir kartiba ar anglu valodu. Bet kad atbrauc un agentura pasaka lai iet macities, tad es neko nevaru palidzet.
Otrais es nesoliju darbu, es pastastiju situaciju, ka pasham jamekle darbs.3) par dzivokli ir jamaksa visur, un diemzel nav tadas vietas, kur var dzivot bez maksas. Par depozitu, nu pameginiet riggds noiret dzivokli, un paprasit atpakal depozitu.
Pedejais, cilveku neviens nedzina ara, atlava nodzivot pedejo nedelu.

O oskars 29.07.2011

Treshajs, shis cilveks ka skaista raksta. Nodzivoja nevis divas bet tris nedelas. Kura laika netika nemta ires maksa. Darbs tiesham sarnuja, bet ja cilvekam prasa ka ar anglu valodu, vel pie tam krieviski, bet vinsh tapat ka auns ar pieri siena, atbildi ka nesaprot, kaut gan bridinaja ka samelot vajag un pateikt ka ir. Un darbs butu. Bet cilvekam smadzenu vieta, piedodiet bet ir calu mesli, un vinsh tapat nesaprot, tad tadiem te tiesham nav ko darit.

K Kārlis 26.09.2011

Es dzīvoju tai pašā pilsētā un ļoti labi pazīstu Oskaru, viņš visus latviešus apčakarē, no visiem tikai naudu paņem+par depozītu, iebāž savā gabatā un par darbu pohuj, darbā neierunā, tikai paņem naudu un draud, kaut gan viņa draudi ir vējā tukši vārdi, lielākā daļa kas strādā, darbu dabūjuši-Oskars par to iekasējis naudu, bet tas kas aģentūrā strādā par to nemaz nezina, ka Oskars naudu saņēmis.Un ja darbs nodrošināts ir tikai 2 nedēļas, viņam pohuj, jo viņš itkā sarunājis darbu, bet tā sarunāšana ir tāda, ka tev pašam jāiet uz aģentūru un jārunā, pats cīnies, bet viņš tikai naudu iekasē

E ellunams 24.09.2012

Jā Oskars ir uzmetējs

O oskars81 29.03.2013

R ramirez gonzalezzz 26.01.2020

PILNIGS APPISIENS! vienas un tās pašas filmas katrā nominācijā! KOA?!?!