www.sudzibas.lv Oskars Banga Dzīvokļa remonts

Oskars Banga - Dzīvokļa remonts

BŪVZŅĒMĒJS OSKARS BANGA

1. Tukšie solījumi, amatieris, galīgi nav nekādas saistības ar būvdarbiem un organizatoriskiem darbiem, pat ja kaut ko dara - ar milzīgiem dekora defektiem un materiāliem zaudējumiem īpašniekam.
2. Fiktīvas tāmes ar mististiskām cenām un pakolpojumiem, pusi no kuriem tikai saņemsiet realitātē.
3. Veic bīstamus remontdarbus - pirmajā pat nodošanas diennaktī uzsprāgst visas spuldzītes radot gan fizisko gan materiālo kaitējumu īpašniekam, dzīvībai bīstamus apstākļus vannas istabā.
4. Lūdzu! Ne par kādu cenu nesaistaties ar šo personu, gūsiet tikai vien morālus un fiziskus zaudējumus!!!
Un nododiet tālāk!!!
Ar cieņu, būvuzņēmēja upuris :(

O

O omar 11.08.2013

galīgi rokas aug ne no tās vietas chuvakam ...

A AK79 11.08.2013

Vinjsh jau pats tikai organizee, tas ir skaita naudu, straadaa jau citi.

H hoga 11.08.2013

Šis čalis pirmkārt organizē pēc tam visus apmāna, pat savus darbiniekus un aizlaižas prom!!!Fu fu fu fu fu

S someni112 28.08.2013

sveiki kadri, sāķuma nopērc matreālu norm. tas ir pirmais.otrais darba procesā regulāri biji un viss bija ok, bet beigās salasīji kaukādu pieņemšanas brigādi un ar lupu stūus skatijies, tas vairāk izkatījās pēc kidalavas, tāpēc darbu nepabeidzām līdz galam..

M mh03 03.01.2016

Trūkst vārdu par padarīto darbu - tā aizmālēt acis, izdrāzt telpu un par to paņemt naudu un pēc tam notīties vajag mācēt. 1000 reizes apdomājiet pirms kādam uzticēt darāmo, it īpaši šim kadram, tagad izbaudīts uz savas ādas. Ir aitas, ir cirpēji - ko tur piebilst.

R rasiks 17.10.2017

Neprot darīt darbu, iznieko materiālus, toties izcenojumi aug ik pa brīdim.

K Kartejaisapkrāptais 29.08.2018

Par visiem 100% piekrītu iepriekš minētajiem pārmetumiem!
Nav nojausmas par kvalitāti! Nav atbildības par padarīto(sačakarēto)!
Šovasar ar savu klātbūtni ''aplaimojis'' Siguldas puses iedzīvotājus!

M mh03 03.09.2018

2 gadus atpakaļ šis ambālis izremontēja jeb rupji sakot iz*isa telpu, pat, ja bezmaksas tas būtu, arī tad nāktu raudiens, bet ... par to vēl krietni samaksāts tika. Man kauns pat pievienot bildes ar šā darba augļiem, jo kauns par savu stulbumu, ka uzķēros uz tāda kretīna. Notinās, pat savu nedarbu nepadarot līdz galam, atrunājoties, ka šim kaut kādas problēmas ar kājām, varbūt es ļauni domāju par cilvēku, varbūt tiešām rezultātā bez kājām un atmiņas palicis un darbu arī darīja ar pēdējiem elpas vilcieniem un tāpēc kakas sataisīja.

K Kristīne Balāvina 24.02.2019

NEKAD un NE PIEKĀDIEM apstākļiem NESADARBOJIETIES ar šo cilvēku, vai viņa kompanjoniem. Diletants, Melis, un Profesionāls uzmetējs. Pilnīgi neko nesaprot jomā, kurā cenšas darboties. Ar pārliecību apvārdo savus klientus, taču no apsolītā “čiks” vien sanāk. Sadarboties ar viņu sanāca sagadīšanās dēļ: viņš taisīja remontu tieši virs mūsu dzīvokļa un kad mums steidzami vajadzēja uztaisīt remontu, lai mana mamma, smagā stāvoklī, no slimnīcas pa taisno varētu uzreiz ievākties atbilstošās telpās, mēs Oskaru uzrunājām. Lieki piebilst, ka nekāds Līgums netika noslēgts un visa apmaksas sistēma notika ar skaidru naudu, jo, Oskara vārdiem: no vienas firmas viņš tikko bija aizgājis, bet jauno vēl līdz galam nebija reģistrējis. Mūsu situācija bija steidzama un mēs neiedziļinājāmies formalitātēs, par ko šobrīd, protams, stipri nožēlojam. Jo, Oskara Bangas vadītais remonts, maigi sakot, bija visrupjākā un nemākulīgākā haltūra, kādu vien var iedomāties. Rezultāts: ieliktā koka grīda kustas un zem tās veidojas burbuļi; ieliktās jaunās durvis aizvērt nav iespējams, “perfekti” ieliktās santehnikas dēļ, jau divas reizes esam nopludinājuši apakšējos kaimiņus; virtuves grīdas flīzes kustas pilnīgi visas; Dušas telpas iekšienē, flīzes bija uzliktas pa taisno uz skaidu plāksnes, neizmantojot NEVIENU hermētisko materiālu; sienās un griestos visur ir parādījušās plaisas; nepareizas krāsas izvēles dēļ, visu laiku vannas istabā birst apmetums; elektrība ievilkta nepareizi. Šobrīd jau pusgadu cīnāmies ar Oskara Bangas radītajām remonta sekām: esam kapitāli izjaukuši un pārflīzējuši visu vannas istabu. Šobrīd profesionāli elektriķi pārvelk visus vadus. Vasarā nāksies demontēt visu virtuves iekārtu, lai varētu pārflīzēt grīdu. Jau šobrīd šie labošanas izdevumi, kopā ar materiāliem, ir pārsnieguši 2000,00eur. Iespēja no Oskara Bangas piedzīt šo summu par nekvalitatīvi paveiktu darbu, praktiski ir neiespējama, jo “suns jau zina, ko ir ēdis”: pa šo laiku vairākkārt ir nomainījis telefona numurus, uz īsziņām un saziņu watsup viņš arī nereaģē. Kārtējais latviešu “uzmetējs”! Mēs tomēr neesam metuši mieru un esam uzrakstījuši iesniegumus gan policijā, gan patērētāju tiesību aizsardzības birojā un ceram, ka tuvākajā laikā, firmās, kur figurē Oskara Bangas vārds, tiks veikta finansiāla pārbaude, jo viņš turpina strādāt, nepiestādot līgumus un nemaksājot nodokļus. Tāpēc vēlreiz BRĪDINU! NEUZTICIETIES šim KRĀPNIEKAM!

Krāpnieks! Piestāda rēķinus par “padarītajiem” darbiem, kuri pat nav uzsākti!