www.sudzibas.lv osauto .lv automasinu noma drausmiiga attieksme un naudas izkrapsana

osauto .lv automasinu noma - drausmiiga attieksme un naudas izkrapsana

Atradu sludinajumu Zip.lv par auto iri ,pazvaniju un sarunaju nomat automasinu.Izjautaju pa telefonu(jo nedzivoju LV) noteikumus un izmaksas.Viss kartiba lidz bridim,kad ierados Latvija,lidosta viiram ncas drusku neparedzeti aizkaveties,es viniem zvaniju un atvainojos ,jo ir tada lieta.Viss kartiiba,vini gaidisot.Iznacam no lidostas viss it ka ok ,tacu automasina diezgan nozelojama stavokli jau no arpuses,ne tada ka nofotografeta bilde.Smaksaju naudinu un jautaju,kur tad navigacija ,ko pasutiju,esot aizmirsusi,jabraucot mums viniem lidz uz Teiku.Man jau ta stress,ka kavejamies un nu jakratas visai Rigai cauri pec navigacijas,neko zobus sakozam un braucam.bet iebraucot vinu ofisa izradas,ka kontakts nestrada un navigaciju nevar pielikt,lai mes braucot vinam lidz lidz mehanikim esot japarbauda.Teicm,ka ta nu gan nebus,masinu ta ka vajadzetu mums jau darbibas kartiba,nevis vazat mus pa ofisiem un mehnikiem.Nu biznesmenim Uldim Ozolinam naca ara viss lamu vardu krajums gan angliski(jo virs runa angliski),gan krieviski,gan latviski.Ka mes vinam esot apnikusi,lai vacoties projam,ja kaut kas neapmierinot.Gaju vinu ofisa pakal naudinai ko biju samaksajusi,no tas nepamatoti man neizmaksaja 25 latus,jo esot gaidijusi muus 2 stundas(jo ka izradas vini jau bija atbraukusi 1 nos ,jo kadam citam bija jaatved masina)taja visa lamu vardu biruma pat nespeju neko piefikset un argumentet,ka biju pasutijusi masinu uz 2 viem.un vini gaidija mus tikai stundu.otrais atvilka par auto nogadasanu uz lidostu.(15 ls),bet pa telefonu man teica 8ls,ta ka nevareju pieradit,ka mutiski man teica 8 ls,tad novilka pa pilnu programmu.Tikai pec visa si traca mierigi apsesties un izlasiit liigumu burts burta vareju nakamaja diena.Un tur jau atklajas baismu lietas.Masina esot piegadata 12.30,intresanti ka ,ja ielidoju tikai 13.20.Okta polise lidz 12.2011.Par kjaveto stundu iekase 2 ls,bet man iekaseja 10 ls,par piegades cenam vispar netiek minets,cik grib tik paprasa.

Soreiz neesmu tik daudz sasutusi par nepamatoti iekaseto naudu,ka par to attieksmi.Latvija visi saka ,ka nav darba bizness neiet ,it ka logiski buutu sniegt vislabako servisu un apkalposanu,lai konkuretu darba tirgu,bet saja gadijumaes ka pakalpojuma nemejs tiku apsaukats visrupjakajos lamu vardos un mans viirs,kas nav latvijas pilsonis bija vairak ka soka par to attieksmi un cilvekiem kas dzivo Latvija.Nevienam un nekad nenovelu sadu servisu un esiet loti loti uzmanigi,ja sadarbojaties r so uznemeju Uldi Ozolinu-drausmiigi rupjss zirga dekis.

D

Y YoYo 13.06.2012

Skumjš, bet ticams stāsts.
Tāpēc tomēr iesaku nomāt auto no lielajām kompānijām... Jā ir dārgāk, toties auto ir praktiski jauns ar mazu nobraukumu, tehniskā kārtībā par apdrošināšanām nemaz nerunājot.
Vienīgi nezinu kā ar navigācijas ierīcēm šajās kompānojās. Atkarībā no auto komplektācijas pilnīgi reāli, ka var dabūt auto, kam šī ierīce jau ir iebūvēta.

D diaana 25.06.2012

Atļaušos izklāstīt no savas puses - es biju tā, kas veica rezervāciju priekš Santas. Pa telefonu Jums 100% pateicu par piegādes izmaksām, kas ir vai nu Ls 8, 00 vai Ls 15, 00. Pirmajā gadījumā - mēs Jūs sagaidām lidostā un dokumentus noformējam mūsu ofisā (līgums, pases un vadītāja apliecības kopijas), kas ir apmēram 20km attālumā no lidostas. Otrs variants, Ls 15, 00 - Jūs mums līdz ielidošanai atsūtat pases un vad. apliecības kopijas (e-pastā) vai paņemat tās līdzi lidostā un mēs ar gataviem papīriem Jums lidostā automašīnu atdodam, lai Jūs tālāk mērotu ceļu paši.
Jūs izvēlējaties 2 variantu un solījāt lidostā atvest līdzi pases un vad. apliecības kopijas. To Jūs neizdarījāt, arī tas bija iemesls, kādēļ mēs braucām uz ofisu.
Jā, navigācijas sistēma mums tiešām bija aizmirsusies, taču tā kā mums no Jums nebija nekādu dokumentu un Jūsu vīŗs nebija ES pilsonis, mums tik vai tā nāktos braukt uz ofisu sakopēt dokumentus.
Lidostā mēs Jūs gaidījām mazliet ilgāk par 2 stundām, jo vīram, kā jau minējāt, bija problēmas ar ierašanos Latvijā - vīza bija beigusies. Viņš, ļoti neapmierināts par ilgo aizkavēšanu, jau pašā sākumā izrādīja neapmierinātību ar automašīnu un vispār visu pasauli. Automašīna bija tehniski labā stāvoklī, to varu garantēt, ir vizuāli defekti, bet ja klients izvēlas vislētāko variantu (Ls 8, 00, kamēr citās nomās auto ar automātisko kārbu maksā sākot no Ls 11, 00), tad nav jāgaida, ka mašīna izskatīsies kā no salona.
Mūsu cits klients Jums bija gatavs izīrēt savu jauno automašīnu par 60 latiem diennaktī uz sitiena, tas arī jums nederēja.
Bērnu sēdeklīši, turklāt, divi Jums bija bezmaksas.
Lidostā bijām laikā un gaidījām ilgi.
Saskaroties ar Jūsu vīra neapmierinātību un to, ka nekas nav labi - citas mašīnas ar automātisko kārbu, ko varējām piedāvāt un kas maksāja Ls 12, 00 diennaktī, bija par dārgu, gribējās jaunas, labas mašīnas par "brīvu". Nu tā arī diemžēl šai "drausmīgajā" nostūrī, ko sauc par Latviju, nenotiek. Ja jūs dzīvojat Anglijā un strādājat tur, tas nenozīmē, ka esat ar kaut ko labāki vai pārāki par mums, Latvijā dzīvojošajiem, ka mums ir jāklanās jūsu priekšā.
Minētais Uldis Ozoliņš tiešām bija rupjš, bet arī Jūsu vīrs bija ne mazāk rupjš, par to viņa vārdā varu Jums atvainoties. Tiešām likās dīvaini, ka Jūsu vīrs uzvedās tik "zolīdi" savu mazo bērnu klātbūtnē, kuri bļāva.
Par krāpšanu - Ls 15, 00 bija piegādes izmaksas un mēs automašīnu Jums piegādājām + Ls 10, 00 no Jums "izkrāpa" par to, ka divi cilvēki vairāk kā divas stundas Jūs gaidīja lidostā. Turklāt, par cik Jūs bijāt rezervējuši automašīnu, bet no tās atteikušies, mēs automašīnu bijām atteikuši citiem un tā stāvēja dīkstāvē. Nedomāju, ka tas bija ļoti negodīgi, lai gan, teikšu atklāti, šis bija pirmais šāds gadījums, kad kādam tika iekasēta nauda par gaidīšanu lidostā. Bet, kad cilvēks ir nogaidījis uz kādu un otram nekas nav labi, tad gadās visādi. Kā Jūs paši redzējāt, dēļ tā, ka gaidām uz Jums lidostā, uz mums ofisā arī gaidīja cilvēki, gan sieviete ar zīdaini, gan vēl divi klienti. Nu neesat Jūs diemžēl pārāki par citiem, ka mums uz Jums jāgaida un jāīrē auto bez skrambiņām par kapeikām.
Tāpēc ir autonomas, kas izīrē pilnīgi jaunas automašīnas - ar apdrošināšanām, pašriskiem, milzīgiem depozītiem, ņemot papildus samaksās par to, ka klients nav pilsonis, par bērnu sēdeklīšiem, utt. Tikai tad, lūdzu, rēķinaties ar papildus izmaksām, kas varētu būt vismaz 5 reiz lielākas. Katrs izvēlas to, kas kuram vajadzīgs. Un tiešam atvainojos par situāciju no mūsu puses, skarbajiem vārdiem un ļoti ceru, ka ar mazajiem bērniem atlikušās dienas Latvijā bija daudz pozitīvākas.

D Darling 30.06.2012

Paldies jums Diana, ka vismaz sada veida atradat laiku, un vismaz nedaudz atvainotos.Tatad, ja jau jus minat, ka mums tapat bija jabrauc uz ofisu kartot papirus(ja jus minat to ka ataisnojumu aizmirstajai navigacijai), tad kapec iekasejat no mums 15 latus, (variants, kad viss tiek nokartots lidosta)?Tad, ja mes braucam uz jusu ofisu piegadei butu jabut 8 ls.Vai ne ta?Turklat, es jums pa telefonu mineju, ka virs nav ES pilsonis, tad jums vajadzeja zinat, ka bus jabrauc uz ofisu un man tas jaizskaidro.Par 15 ls piegadi jus man ne pusvarinu neminejat.Otrais jusu liguma ir minets, ka par katru nokaveto stundu iekase 2 ls.Tresais es masinu biju pasutijusi uz 13.45, kapec liguma rakstijat 12.30?Lidosta satikamies 14.45, tatad tiesi 1 stundu velak, ka bijam sarunajusi, par ko es jus laicigi bridinaju, ka ir tada lieta, speciali iznacu no drosibas kontroles artark, lai jums to daritu zinamu.
Mes negaidam neko par velti, bet ari mums nauda kokos neaug, bet gan godiga cela nopelnita, tapec raugamies uz letakajiem un labakajiem variantiem, ka vairak varetu atbalstit savus vecakus Latvija.Bet sadu attieksmi nekad nekad dzive nebiju sanemusi.Pati kadreiz stradaju apkalpojosaja sfera un galvenais likums uznemejdarbiba ir pret klientu iztureties ar iecietibu un cienu.
Vai lai ka, mums paveicas satikt patiesi atsaucigu un tik pretimnakosu uznemeju, kas ne tikai par tadu pasu cenu, kadu jus mums piedavajat, piegadaja masinu, bet ari pati vela vakara stunda samekleja bernu sedeklisus un navigaciju, kas vinai uz doto bridi nebija, bet ari ar laipnu smaidu un uzmundrinosu vardu musu briesmigo dienu padarija daudz daudz gaisaku un musu berni vareja izbaudit patiesi jaukas brivdienas .Paldies jaukajai Ligai.

M mja 30.06.2012

nu satikas auni un rezultats likumsakarigs :D