www.sudzibas.lv Ortodonte Ina Žukova slikta, neprofesionāla pakalpojumu sniegšana

Ortodonte Ina Žukova - slikta, neprofesionāla pakalpojumu sniegšana

Esmu jau vairāk kā 4 gadus ortodontes Inas Žukovas kliente. Šo 4 gadu laikā ir izdarītas dažādas manipulācijas, kas nesniedz vēlamo rezultātu. Ina ir pārliecināta, ka ir laba speciāliste, līdz ar to nesaprotot kas notiek ar pacientu, nekooperējas ar citiem ārstiem, vai nesūta uz konsultāciju, 3D rentgenu, vai vienalga ko, kas palīdzētu rast risinājumu. pēdējos mēnešus tiek darīts dubults darbs- tiek stumti atpakaļ zobi, kuri 1.5 gadu ir centusies aizstumt un ievietot implantus ( tātad 2 gadi darba un samaksas par vizītēm kaķim zem astes). Pie tam sākumā izraujot 2 veselus zobu, lai vēlāk varētu piedāvāt ievietot implantus. Gan viņai izdevīgi, gan klīnikai kurā piestrādā. Pēc pašas iniciatīvas esmu konsultējusies ar vairākiem ārstiem, tai skaitā, ortodontu, ķirurgu, implantologiem, un visi kā viens apgalvo ka viņas nospraustie mērķis - ievietot 2 implantus ir pilnīgi bezjēdzīga un nevajadzīga procedūra. Būtu zinājusi, nebūtu šo projektu iesākusi, jo sākuma zobu stāvoklis bija ok, padevos pierunāt visu uztaisīt "ideālo sakodienu". ticiet man, pie viņas to noteikti nesaņemsiet. Pie tam katru mēnesi maksāju naudu par vizītēm un nevienu ieteikumu nebiju izlaidusi. Noteikti neiesaku iesākt pie viņas sakodiena koriģēšanu (varbūt tiek galā ar maziem bērniem, nezinu). Pie tam parasti sakodiena koriģēšana aizņem ne ilgāk kā 2.5 gadus. Naudas piesavināšanās un laika vilkšana garumā. Sen jau vajadzēja viņu nomainīt nevis cerēt, ka viņa vismaz kaut ko sajēdz un dara pareizi.

T

P Palīdzam 16.01.2017

Piekrītu, jo esmu piedzīvojusi arī līdzīgu sliktu pieredzi ar šo pašu ortodonti Inu Žukovsku. Tagad ejot konsultēties pie cisitem speciālisteim - ķirurģiem, implantalogiem, visi brīnās, kā ortodonts varēja uzsākt vispār plānošanu un ārestēšanu, ja uz 3D rentgenu tieku nosūtīta 2 gadu pēc tam, kad it kā ar breketi ir koriģēts sakodins un atbrīvota vieta implantam. Vieta implantam ir jau bijusi pirms ortodonta ārstēšanas.
Laiku velk garumā ne pa jokam un tur viņa ir meistars, ļaujoties kaut kādām plūsmām.
Necieņas pilna attieksme, ko piedzīvoju ar šo ortodonti bija, ka tika nozīmēta operācija un operācijas dienā (parasti jau cilvēki ieplāno un morāli sagatavojas, nobriest šādai procedūrai), kad biju jau uz krēsla un 20min. gaidīju satraukumā, kad viss sāksies, viņa tikai tad satikās ar ķirurgu un izpētīja 3D rentgenu (lai gan tas tika iesniegts klīnikā 2 mēnešus pirms nozīmētā operācijas datuma) un atnāca un paziņoja, ka operācija nenotiks, jo viņi skatās kā labāk ir pacientam un pie lokālās narkozes šādu procedūru nevarot veikt (izvilkt īstos zobus, kur ir piena zobi), jāpiesakās Zob. institūtā pie tā paša ķirurga, ar kuru viņa šobrīd pētīja 3D rentgenu.
Izkonsultējoties ar citiem 2 ķirurģiem,lēmums ir, ka manā vecumā šādu procedūru manā gadījumā vispār nevar veikt, tam nebūs rezultātu, tikai novilkts laiks. Un šo informāciju un lēmumu varēja iegūt jau 2 gadus iepriekš pirms tika uzlikta brekete, ja ortodonte sāktu strādāt izpētot vispirms 3D rentgenu. Laiks novilkts bezjēgā.
I. Žukovas attieksme ir ja nemēģināsi, nezinās, vai var. Nauda tek labi klīnikai.
Man viņa šķiet vairāk teorētiķe nekā praktiķe - nav profesionāla ārstniecības plānošanā un esmu ļoti vīlusies.

Necieņa arī izpaužas, kad jautāju, vai tad breketes nevar likt uzreiz uz abām zobu rindām augšā un apakšā, no viņas atbilde ir viena, jūsu gadījumā nevar. Bet aizejot pēc 2 gadu ārstēšanās pie Žukovas pie citiem jomas speciālistiem uz konsultācijām, atbilde visiem ir viena, ka man nav nekāda sarežģītā situācija un, protams, ka varēja likt uz abām zobu rindām uzreiz.
Protams, Žukovai un klīnikai ir izdevīgi, ka pacients nāk katru mēnesi vairākus gadus un katru reizi maksā par vizīti 30 EUR (par 5-15 min, darbu), pievelkot breketi vienā - augšējā zobu rindā un kad tur pabeigts, tad var likt apakšā. Murgs.
Naudas pelnītāja un neprofesionāla ārstniecības plānotāja. Esmu ļoti vīlusies un protam, ka meklēju un eju turpināt ārstēsānu pie cita ortodonta.

S SamantaZarina 18.02.2024

Man uztaisīja tāmi par 5 tūkstošiem eiro kapēm, kursas jau pašā sākumā teicu ka negribu! Un visparastākām breketēm par 5.6 tūkstošiem un tas vēl neskaitot skrūves žoklī par 1k ! Kas tās vispàr par cenām ? Ja es pašà sākumā būtu zinājusi ka vinai 5x dārgāk kā citur , tur savu kāju nebūtu spērusi! Bet labākais ka lai nobāltu vispār līdz cenai sākumā vajadzeja 130 euro tur atstat, un vel 70 euro vinu ieteikta 3D RTG !

V Vīlusies 5x 24.03.2017

Piekrītu!
Nav profesionāla! Velk laiku garumā - stumda zobus šurpu, turpu (+ par lielu naudu), bet gala rezultāts pēc vairākiem gadiem pat nav saskatāms.
Arī esmu vīlusies + zaudējusi vairākus tūkstošus.

R ruuta1999 16.02.2023

Arī man ar šo ortodonti Inu Žukovu bijusi negatīva pieredze vairāk kā 4 gadu garumā. Tie ir ne tikai izmesti līdzekļi, bet drausmīgi daudz laika. Neskaitāmas reizes biju pierakstīta uz savilkšanu reizē ar citu pacientu. Summas abnormālas, bet rezultātu nekādu. Tika tikai teikts, ka nu jau drīz varēs ņemt nost, bet nekad līdz tam arī nenonāca. Kad nomainīju ārstu uz Stradiņu klīniku, tad pēc diviem mēnešiem breketes tika noņemtas. Ārste teica, ka tas ir absurds, jo pat trakākajos gadījumos breketes jānēsā maksimums 1.5-2 gadi, ne jau 4! Un gala rezultāts nebūt nav perfekts, jo ārste teica, ka diemžēl nezina, kā bija sākumā un kāds varēja būt ideālais žokļa sakodiens. Pieredze ar Inu Žukovu bija briesmīga, un varu atklāti teikt, ka sačakarēja vairākus gadus no manas dzīves.