www.sudzibas.lv ORIGO Nekorekta uzvedība

ORIGO - Nekorekta uzvedība

Sveiki , pirms 2 dienām gāju uz Origo un netālu no Origo stāvēja diezgan jauns vīrietis gadi 30-35 Un viņš man palūdza pa krieviski 5 euro (Protams es saprotu Krievu valodu) Bet liku viņam paprasīt man tos 5 euro Latviski , viņš brīnījās un nesaprata ko saku un beigās mani 5 mājas talāk pasūtīja un nosauca par ''шлю** '' Vai tiešām Latvijā dzīvojošie krievi nespēj iemācīties Latviešu valodu un ja jau Krievi negrib macīties VALSTS OBLIGĀTO valodu kadēļ man būtu jarunā krieviski un kādēļ mūsu bērniem jāmacās skolā krievu valoda?

Работяга 11.01.2018

"vova tut svobodno"

P PurvaBrideejs 11.01.2018

un tagad paskaidro kādā veidā šī ir sūdzība par Origo?

L Landscape 11.01.2018

Ar Origo te nav saistības, tikai tas, ka notikums notika netālu.

L laimers 12.01.2018

Nedaudz gan akmens jāmet origo lauciņā. Kārtība tur netiek nodrošināta praktiski nekad. Turklāt ļoti žēl, ka stacija un origo veikals ir kā apsēsts ar narkašiem un bomžiem. Tā tomēr ir centrālā stacija - Latvijas galvaspilsētas vizītkarte. Žēl, ka mūsu vizītkarte ir apmīzušies bomži, diedelētāji-narkaši un fēniksa apmeklētāji.

P PurvaBrideejs 12.01.2018

Nu tas ir pats pilsētas centrs, loģiski ka tur uzturās ubagotāji, bomži un dzērāji. Tā jau ir jebkurā eiropas galvaspilsētā, var jau protams pieckāršot apsardzi, bet tas rajons izskatīsies pēc gazas sektora.

S Sergej Sergeevic 11.01.2018

Так в итоге 5 евро отжали у тебя или нет ?

K Konkkk 11.01.2018

Ты на всю голову

Dainis 11.01.2018

Jums ar galvu viss labi?

smejiesvesels 11.01.2018

Nja...

TasEsLV 11.01.2018

Nu ko lai saka - šajā gadijumā viņš palika bez 5 EUR :)

J Jelenamiro 11.01.2018

Un kas jums liek domāt, ka tieši tāda pati uzvedība nav sagaidāma no latvieša pret krievu meiteni?