www.sudzibas.lv Origo info centrs Info centra neinformētība

Origo info centrs - Info centra neinformētība

Vēlos vērst uzmanību, ka šodien 27.02.2015 Origo notika donoru diena, kur varēja nodot asinis. Plakātā, kurš atradās Origo zāles vidū bija teikts, ka viss notiek Origo 3.stāva uzgaidāmajā telpā. Diemžēl ierastajā t/c 3. stāvā nekā tāda nebija.Tad nu vērsos, pie info centra darbiniekiem, kuri neko par šādu pasākumu nezināja. Izsūtīja mani laukā, jo parasti nesot busiņš laukā laukumā, Lai gan paziņojumā skaidri teikts, ka tas atrodas iekš Origo telpām.Galu galā pateicoties plakātā norādītajam telefona nr., sazvanīju donoru centru, kur man laipni atbildēja un paskaidroja, kur meklēt šo uzgaidāmo telpu, kā arī bija izbrīnīti par Origo info centra neinformētību.Bet jebkurā gadījumā - nesaprotu, kā info centrā var nezināt, kur ir 3. stāva uzgaidāmā telpa, un kur Vispār notiek šī asins nodošana.Ceru, ka turpmāk info centrs būs informēts par to, kas notiek Origo telpās.!!!

E