Oriamore cattery Tatjana Kruglikova , slīmi kaķi - Slimi orientālie kaķi

Mēs pazvanījām uz ss reklāmu par orientālu kaķēnu pārdošanu. Mums piedāvāja apskatīt kaķēnu. Kad ieradāmies, mūs neaicināja uz audzētavu, bet piedāvāja apskatīt kaķēnu mašīnā. Audzētavās saimniece saimniece Tatjana Kruglikova. Viņas parādītais kaķēns sākotnēji izskatījās tievs. Mēs to nopirkām un atvedām mājās. Tajā pašā dienā kaķēnam sākās caureja un vemšana. Sazvanījāmies ar Tatjanu ar lūgumu atdot naudu par kaķeni , paņemt kaķēnu atpakaļ. Viņa atteicās to darīt. Vairs nav sazināma. Kaķēns ir miris. Nepērciet kaķēnus no šīs kaķu audzētavas.

L

L Lainaa 22.01.2023

Audzētāvas mājas lapa :

Kāpēc nevedat pie veterinārārsta ? Varbūt varēja glābt ? :((( cik
Žēl dzīvnieciņa un ka ir tādi cilvēki kam dzīvnieks ir tikai viegla pelna :((( man liekas Latvijā šis audzētavas nekontrolē un nepārbauda neviens

L Lainaa 23.01.2023

Tas notika ļoti ātri. Mēs bijām pieteikti veterinārārstam. Bet nepaspējam aizbraukt:(((. Kaķēnam pat bija blusas un ļoti netīras ausis. Viņš bija nolaista stāvoklī.

M Mixx 23.01.2023

Ļoti žēl :( acīmredzot taupīja naudu atblusošanai un ausu tīrīšanai

Vakcīna bija ?

M Mixx 24.01.2023

Zinu vienu suni audzētāju melo ka vinai vienīgajai Latvijā tāds šķirne aizeju uz izstadi pilns :( kam tā melot ?

M Mixx 24.01.2023

Kāpēc viņa zog citu audzētāju suņu bildes ?

L Lainaa 24.01.2023

Es nebrīnītos, ka viņa tā dara. Viņai tikai jāpelna nauda uz šiem nabaga kaķēniem. Es domāju, ka viņai ir kaķu ražošanas konveijers.

L Lainaa 24.01.2023

Ja

M MeoriLV 15 st atpakaļ

mums Latvija ir tik labas audzetavas bet Jus izvelejaties pavairotaju.Vinai jau sen ir problemas.Ne Jus pirma ne Jus pedeja kurai ir no vinas slims dzivnieks.Bildes vina apstrada ar photo shopu.Neviens sev cienos audzetajs masina dzivniekus neradis.Jums vajadzeja pa vairakam audzetavam pabraukat un salidzinat..Ticiet man pie vinas kaju vairs nespertu.