www.sudzibas.lv Oranzgaraz slikts serviss,bezadbildība un bojājumi

Oranzgaraz - slikts serviss,bezadbildība un bojājumi

Pieteicos uz servisu lai izietu atkārtoto teh.apskati,vajadzēja ielikt jaunus lukturus,nomainīt miglas lukturim spuldzi,bremzes{salabot} un pārbaudīt uz stenda.Auto atdzinu 9.08.2016 pl.16.00 auto pieņēmējs absolija atdot 10.08.2016 uz pēc pusdienu,atnākot pakaļ auto viņš paziņo,ka lukturi ir daļēji ielikti,bet pārejam nav bijis laika jo neatliekami darbi,itkā mans auto nebūtu nekas,līdz ar to es nespēju kvalitatīvi pildīt savu darbu un nācās visu dienu iztikt skrienot ar kājām un braucot ar taksometru{protams manus izdevumus neviens netaisās maksā}jo šim kantorim uz mani ir pofig.
Tad sarunāju ka auto būs gatavs 11.08.2016 no rīta,protams es nebiju no rīta jo man ir savs darbs un savi klienti un es nevaru atļauties viņus piedirs jo man audzināšana neatļauj un ir atbildības sajūta,jo ja es esmu saviem klientiem kaut ko absolijis asins no deguna izdarīšu,jo reputācija ir svarīga,bet ne šiem biedriem.Tad šodien atnākot auto pakaļ pl.18.00 protams auto bija daļēji gatavs un es vēl nogaidiju stundu,kura rezultātā,saņemot auto es samaksāju 100eur,kad es uzprasiju vai viss ir izdarīts viņi atbildēja viss ir oki tikai miglas lukturi nevarēja sataisīt,jo vajagot elektriņi,kurš tikai nākot 1 reizi 2.nedēļās,nahren tāds serviss un tāda reklāma ka viņiem 7.strādnieki kurš elementāri neprot salabot miglas lukturi,bet dievs ar tiem muļķiem.Tad saņemot auto es braucu uz savām mājām ar visu ģimeni un Jaunpili un uz Jūrmalas šosejas sākās auto vibrācija,sāka kaut kas pretīgi smirdēt un iebraucot tuvākajā degvielas uzpildes stacijā konstatēju aizmugurējie bremžu diski sarkani sakarsuši un pēc jaunu lukturu ielikšanas nedeg pagrieziena lampiņa,un nestrādā parkinga sensori,jauku dienu visiem, nācās atgriesties Rīgā,vopšem sabojāta mašīna,nervi un rīt atkal jābrauc uz servisu,tikai ne pie tiem kropļiem,jo 15.08 teh.apskate.Pareizi teica Staļins ir cilvēki ir problēma,nav cilvēki nav problēmas,es atvainojos par saviem izteicieniem,bet dievs viņus sodīs,ar likumu vajag aizliekt tādus servisus,un nesaprotu ko tur cilvēki velkas,tikai tapēc ka latvieši nu piedodiet,sūda brāļi tur strādā,es gandrīz nodegu uz šosejas ar auto bet tiem viss ir oki,nu ja nauda kabatā.