www.sudzibas.lv Orange Tīrītava SIA Bojātas drēbes, slikta apkalpošana

Orange Tīrītava SIA - Bojātas drēbes, slikta apkalpošana

2022. gada 14. novembrī nodevu zilu svitrainu jaku JW Anderson ķīmiska tīrītavā Orange Tīrītava SIA. Jakas iekšpusē ir birka, kur norādīts, ka iespējama tikai saussa ķīmiskā tīrīšana. Jaku pirms pieņemšanas apskatīja un piekrita pieņemt. Pakalpojums tika apmaksāts avansā, samaksāta summa 8 eiro (čeks pievienots).
2022. gada 16. novembrī ap 13:40 ierados pēc pasūtījuma un saņēmu bojātu preci (baltā auduma daļa kļuva zila, prece izskatās nolietota un zaudējusi sākotnējo krāsu). Pretenzijas, kā norādīts pie kases, tiek pieņemtas lietu saņemšanas brīdī, bet pretenzija netika pieņemta un tika teikts, ka jāsazinās ar PTAC, jāveic neatkarīga ekspertīze, ar komentāriem, ka precei ir defekts un paveicies, ka ķīmiskās tīrīšanas laikā nesabojāja citas lietas. Uz jautājumu, kāpēc apskatot preci pirms pieņemšanas, neatteicās to pieņemt, atbildi nesaņēmu. Preces kvīti oriģinālu vai kopiju viņi atteicās dot, tikai kopā ar čeku paspēju nofotografēt, lūdzot atsevišķi uzrakstīt jakas aprakstu.
Rezultātā: neizdevās mutiski vienoties ar darbiniekiem, jaka izskatās kā vienkārši mazgāta veļas mašīnā, nevis ķīmiski tīrīts (jakas iekšpuse viss ir kat), pretenzija netika pieņemta uz vietas, darbinieks atteicās dot kvītu vai tās kopiju, atteicās atdot naudu par tīrīšanu. Pievienoju preces fotogrāfiju pēc ķīmiskās tīrīšanas un ir redzams tās sākotnējais izskats. Esmu ārkārtīgi pārsteigta par darbinieku attieksmi pret klientu, jo vairākus gadus atdodu drēbes tikai šai ķīmiskajai tīrītavai un gaidīju, ka vismaz pretenzija tiks pieņemta izskatīšanai uzņēmumā, nevis PTAC.
Fotoattēli nenorāda, cik daudz prece ir bojāta, esmu gatava atnākakt un parādīt preces stāvokli PTAC (pielikumā ir preces fotoattēli tiko pēc iegādes un pēc ķīmiskās tīrīšanas).

V