Orange garage - Slikts serviss

Nekad neiedomājieties tur labot savu auto! Rakstu sava drauga vietā, jo viņš vienkārši atmeta ar roku, man gan dusmas un uzskatu, ka tas jāzina visiem.
Nodevām auto lai veiktu remontdarbus tehniskai apskatei. Auto tika 3 nedēļas turēts un tehnisko mēs tā arī neizgājām, kaut gan pa telefonu mundri paziņo, auto gatavs, varat braukt pakaļ. Nekas no tā, kas tikai pieteikts salabot, netika izdarīts. Pasaka, ka redz dators priekšā un viņi netiek klāt. Pēc pirmā kvartāla mašīna sāka kūpēt, pedālim kaut kas bija jauns (dīvaini atlec) , kas agrāk nebija pie nodošanas. Salons gaišais ādas viss piespeķots bija netīrs ar darbinieku melnajām rokām nogrābstīts melns. Norēkinus aicina maksāt skaidrā naudā un čekus neizsit, tik uz a4 uzdrukā pseido rēķinu pa 1200 eu. Bigpocket. Eu nekādu lojalitātes karti nejautā un pēcreģistrēšanai saka, ka neko nezina, bija jāuzrāda uzreiz. Riktīgs "šaražkina kantoris". Pa telefonu piezvana un tikai paziņu, ka papildus jāveic vēl tāds remonts un tāds remonts.. Nobeigumā, auto jāved uz citu servisu, jo eļļa joprojām tek, sačakarēts tas, kas agrāk strādāja un vecās problēmas nav atrisinātas.

G GodīgaisPilsonis 14.08.2018

Ļoti līdzīga pieredze ar šo "kantori".
Aizvedu mašīnu salabot Rover 400, sākuma vedu lai salabo vajadzīgo lietu, teica izdevumi būs 40euro, teicu ka vairāk nevaru dabūt vienojāmies uz 40 euro devos prom. Bet pieteicu, ka ja izdevumi pārsniegs 40 euro, lai zvana, pabrīdina un vispār pajautā vai spēšu samaksāt.
Pienāk nākamā diena un zvana no rīta 6:30 saka "nāc pakaļ ir gatavs". Labi ka ir cilvēki kas tik agri ceļas.
Atnāku pakaļ auto cits vīrietis, kas runā tikai krievu valoda jauta man 200 euro par remontu. Es saku ka es tādu summu nedošu jo nebijām vienojušies un teicu lai zvana ja kaut ko citu remontēs. Beigās viņi bez norunāta ir salabojuši vel 2 citas lietas, mani nebrīdinot. Tad viņi teica, lai griežam detaļas nost un brauc kā gribi. Beigās es teicu, ka ja skarsies mašīnai klāt saukšu policiju un lai uzrāda čekus.
Viss beidzās ar to ka samaksāju norunāto summu un džekiem kas laboja kuri vispār nebija kursā par norunāto summu un kas ir jālabo par darbu. Un lai tas Oranžais sūds paši maksā par detaļam.
Nevajadzeja padoties tik viegli !

C critical thinker 14.08.2018

labāk ieliec sevi