Orange Apģērbu Veikals - Slikts serviss

Iegādājos kleitu pa 89 eur (ar atlaidi) ! Taču atnākot mājās secināju, ka īsti tomēr nav mans izmērs un diegi lien ārā pa vīlēm. Aizgāju mainīt labu domādama, taču kā jau iepriekšējās sūdzībās ar mani notika tieši tas pats, tik nelaipna attieksme. Jāpaskaidro sīkumos kāpēc gribu mainīt un kāpēc tik vēlu to izdomāju (pēc 3 dienām) . Tad pārdevēja ļoti nelaipni uzdod visādus liekus jautājumus - kā ko tad pirkāt? Ko neatnācāt ātrāk? Nevaram piedāvāt neko.. Zvanīšu vadītājai, lai uzzinātu vai vispār drikst. Un protams, kad biju jau atradusi citu kleitu vietā, pēc 15 min man strupji paziņo, ka nekāda mainīšana nenotiks. Varu iet prom. Ja gribu varu sūdzēties patērētāju tiesību birojā.

Es nesaprotu, kāpēc šis veikals vēl eksistē un ar tik briesmīgām drēbēm pa tik lielu cenu.

N Noboby 08.01.2020

Briesmīgs piedāvājums bet tik un tā nopirki. Kaut kā neloģiski skan. Atceries ka Tu dzīvo Latvijā

BondsBonds 09.01.2020

Vēl līmeni kad tirgotājiem kļūst svarīga reputācija sasnieguši nēesam.