Apģērbu veikals Orange - drēbes

Iegādājos blūzi melnu ar baltu apkakli un baltām mandžetēm. Protams, ka čeku izmetu, jo neredzēju vajadzību saglabāt, tikai apaviem. Prieks par jauko blūzi izzuda pirmajā mazgāšanas reizē. tā kā blūze ļoti skaista, un vispār tādas krāsainas es mazgāju ar rokām aukstā ūdenī. Ak, kāds ūdens sāka palikt melns, kā viņa krāsojās, un skatos visa mana baltā apkakle un rokas paliek skaisti pelēkas!!! Viss, nauda vējā. Domāju ka varbūt veikala vadītājs būs lojāls pret pircēju, aiznesu parādīju, un vienīgais pierādījums bija izraksts no bankas par apmaksu ar kredītkarti. Nē, man pteica, ka neko nevar palīdzēt, ka es vainīga, un neviens vel nav atnesis tādu pašu uz veikalu kā brāķi(vai nu vel neviens nav mazgājis, vai arī čekus neglabā).
Ko es varu teikt?- Turpmāk saglabāt čekus arī par drēbēm, un ORANGE tirgo nekvalitatīvus apģerbus pa kosmiskām cenām!!! Pat 2007 gadā Vilna nopirku lidzigu bluziti pa 3.00Ls, nesaju vel sodien, ka apkaklite bija balta, ta ari palika!
Loti vilos šai veikalā, un apkārt ar līkumu tagad!!!Un ņemiet visur un par visu 'čekus, lai ar viņiem tiktu galā!!!

X

K Kaulainā 01.03.2011

Tā blūze taču bija domāta miroņiem, un nekādā gadījumā to nedrīkstēja mazgāt!

Z zarinsjanka 01.03.2011

Kaulainā visās sūdzībās tikai miroņus redz!

K Kaulainā 02.03.2011

Protams, ja tā blūze būtu domāta nēsāšanai, to varētu arī izmazgāt.

A Agris 03.03.2011

Kaulaina rakst komenti pa naktim, jo vina katru nakti izlien no zarkas .

T ToAgris 03.03.2011

Tev ir vāks, tumsa jau ir klāt!

Z Zinaida 03.03.2011

Cup iz semi zalup

I inga 06.03.2011

Zinaidu vajadzētu vispār bloķēt šajā saitā par riebeklīgiem izteikumiem!

Z Zinaida 06.03.2011

Bet seit ir vairākas Zinaidas, kuru tad tu gribi bloķēt.A Zinaid zdesj neskolko, kotoruju ti ho4e6 blokirovatj?