Sia ALB Optimus Mēbeles - krapsana

Darba pienemsanas bridi saka, ka alga bus vismaz 500 Eur
Cilveki kas strada vairakus gadus ne reizi nav sanemusi tos 500 Eur
Tagad kad pacela minimalo algu kas bija noradita darba liguma bet samazinaja piemaksu
Kada jega pacelt algu ja piemaksa samazinas?
Neteiksu pat neko par to ka jakrauj fures un jamelo klientam lai pardotu preci
Tas ta diemzel ir
Nav ko list Optimus mebeles stradat
Sia ALB jamaina vadiba
Cik ta var izturet to visu manuprat jau sen bija laiks VID parbaudit so iestadi
Nenovelu nevienam pieteikties darba seit jo prieksnieciiba saka to ka nav izpildits kaut kads plans
nu ja vienu menesi ir ietirgots labi
Bet nakamaja slikti
Darba atalgojums nemainas
Paldies

B Beņķis 11.03.2019

Pilnīgi piekrītu! Arī nostrādāju Optimus mēbelēs.Tos 500-600 eiro mēnesī neviens nekad mūžā nav saņēmis!Domāju-uz rokas,kā sākotnēji tiek solīts.Tad,kad tu uzdrošinājies apjautāties par savu algu un to,ko godīgi esi nopelnījis, tu esi nevēlams un taisās no tevis vaļā. Ambīcijas par lielām esot. Jā,tur interesanti. Ir pats minimums no minimuma un nosacīti kaut kāda mistiskā piemaksa. Piemaksa esot procenti(neatceros cik-2?) no realizācijām mēnesī. Bet pasekojot cītīgi līdz,arī tās ir stipri nosacītas. Arī algām aprēķināto dienu skaits atšķiras no algas lapiņā norādītā un no tā, kas pašiem darbiniekiem redzams darba grafikā. Par piemaksām svētku dienās un brīvdienās vispār nerunāsim! Nosacīti kaut kas ir,bet nav precīzi. Nekas nav uz to pusi kā solīts! Aizgāju ar lielu strīdu,jo vadītājiem jātiek vaļā no tādiem,kas uzdrošinās pieprasīt solīto. Skumji,bet fakts. Nav Latvijā cilvēku,kas negribētu strādāt. Šeit ir runa par vadību vistiešākajā nozīmē . Kamēr tur strādās Anta Buša kā finanšu menedžeris-"kakls" un "griesti" vienā personā,algas nevienam nekādas neredzēt! Un kamēr saimniekos tāds īpašnieks kā Alberts Žagars, kas prasa no darbiniekiem to, ko pats pilnībā neievēro ( pat elementāras pieklājības normas,jo tas noteikti zem goda ar darbiniekiem sasveicināties),nekas nemainīsies. Tai pat laikā, klientiem jālien uz vēdera. Ar pirmo jāuztver, jāuzmin ,ko klients vēlas,ja jau durvis pavēris. Jo klients taču pirmajā vietā. Tas ienes naudu. Darbinieki tikai gaida, kad dos naudu. Uzskatu,kā mūsu veikalā viss lielos vilcienos bija labi,kolektīvs patīkams,spējām gan sastrādāties, gan kopīgi pasmieties.Visa vadība nepārtraukti bija kā tāds lapseņu pūznis, pajautāt neko nevaēja,izņemot dažām grāmatvedēm. Aparāts milzīgi uzblīdis kā mūsu Latvijas valdība.Daudzi no darbiniekiem baidās pat zvanīt vadībai un tad nu dara kā māk-pa savam prātam, kas,protams, atkal nav labi un dabū atkal pa kaklu. Vai šādiem cilvēkiem gribam veltīt savus labākos gadus, nervu sistēmu un savu godīgi nopelnīto? Tā ir vissliktākā darba pieredze, kas man ir bijusi. Neiesaku nevienam iet tur strādāt!