Optimus Mēbeles - Uzbāzība

Esiet uzmanīgi Saldus veikalā jo es šodien tur iegāju un īpaši laimīgs nebiju Pārdevējs Kaspars ne soli neatiet un prektiski neļauj apskatīt, var just kad vadība liek pārdevējam uzbāsties un iemācījuši tekstus kā pļāpāt ar mums (klientiem) Ejiet labā Mix mēbelēs tur tu vari apskatīt un izmēģināt jūsties droši kad neuzbāzīsies pret tavu gribu!

K

T ToKārlis 24.08.2011

Tur taču visi pārdevēji ir geji! Vari būt laimīgs, ka tevi kaut kur neievilka un neizpakaļoja!

G gejs 24.08.2011

hmm, zināšu, kur iet pēc mēbelēm...

E Edzhus 21.11.2011

šodien biju saldus veikala. itka jau nekāda vaina nebija. neviens neuzbāzās. tikai vineu reizi pienāca un pajautāja ka var palidzēt. mēbeles paliek mēbeles. pa lēto labu nenopirksi. bet, lai iesāktu tur vismaz kautko var nopirkt. vadibai vaig apmacības kursus apkalpošanā un runāšanā sniegt darbiniekiem.

A ALB cuka 25.05.2012

Tur vadība ta jau nemaksā kur nu vēl kursus darbiniekiem! :D:D:D:D:D:D