Optimus Mēbeles Tukuma - slikts serviss

Tukuma tirdzniecības centrs sāk strādāt pl. 10:00 no rīta , kas pircējiem ir ļoti neizdevīgi. Tukumā visi t/c strādā no pl. 8:00 , varbūt Optimus Mēbeles varētu sākt strādāt no 9:00 .Daudzi pircēji ir neapmierināti ar darba laiku .Esmu novērojis ka citi tāpat kā es pēc rīta iepirkšanās pilsētā dabū gaidīt tirdzniecības centra atvēršanu , vai neapmierināti aizbrauc projām. Akcijas ir skaista lieta , bet vajadzētu padomāt par darba laiku .

TasEsLV 04.08.2017

Darba laiku viņi tādu izvēlas nejau tapēc ,ka ilgāk gribas pagulēt ,bet gan reālā klientu plūsma un pirms 10 vienkārši nav izdevīgi.

" Tukumā visi t/c strādā no pl. 8:00 " Nesalīdzini T/C kur tu ej pirkt maizi ar mēbeļu veikalu - 8 no rīta nestāvēs cilvēku rinda pēc jaunām gultām un skapjiem.

N Neapmierināts klients 04.08.2017

Nezināju ka t/c K-Senukai un Mājai un dārzam tirgo maizi. Paldies par ingormāciju.

N Neapmierināts klients 04.08.2017

Kā var zināt reālo klienta plūsmu ja veikals ir atvērts no plkst 10:00? Muļķīgs komentārs.

masyanya 04.08.2017

Vēl labāk, lai strādātu 24/7, bez brīvdienām, pusdienām un visa pārējā. Nonstopā, ja nu kādam 3jos no rīta piepeši savajagas krēslu virtuvei.