www.sudzibas.lv Optimus Mēbeles Slikts darba laiks

Optimus Mēbeles Tukuma - Slikts darba laiks

Esmu Tukuma Optimus mēbeļu veikala patstāvīgā kliente. Veikalā strādā ļoti atsaucīgi un zinoši pārdevēji. Neapmierina veikala darba laiks. Vēlams būtu, ka veikals sāktu strādāt 9 no rīta. Esmu ievērojusi, ka cilvēki ap plkst. 9 nogrozās pie veikala slēgtajām durvīm un aiziet projām. Varbūt arī Tukuma veikalam varētu būt tāds pats darba laiks, kā Valmierā, Valkā, Talsos, Siguldā, Saldū, Madonā un Jelgavā 9 - 19. Neesmu vienīgā pircēja, kuru neapmierina veikala darba laiks.

Atbilde no Optimus Mēbeles Pārstāvja atbilde 16.08.2017

Klientu ērtībām Optimus mēbeles Tukuma veikalam ir lojāls darba laiks, tas ir atvērts pat sestdien un svētdien un pasūtījumus mājas lapā www.optimus.lv pasūtījumu var noformēt visu diennakti.
Optimus administrācija

Dainis 08.08.2017

Jā, noteikti katrs darbinieks sapņo par 12 h darba dienu, lai Noras kundze varētu iegādāties mēbeles arī naktī.

masyanya 08.08.2017

Viens cilvēks veido daudz profilus un no tiem raksta vienu un to pašu par Tukuma Optimus darba laiku, tēlodams "pūli". Jautri. )

M Māris Ozoliņš 02.07.2018

M Māris Ozoliņš 02.07.2018

Liene un Aija.
Slikts darbalaiks priekš jums? Ja...