LV RU
www.sudzibas.lv Optimus Mēbeles Slikts serviss. Ļoti ļoti slikts serviss

Optimus Mēbeles - Slikts serviss. Ļoti ļoti slikts serviss

Nespēj piegādāt preci laicīgi, nepaziņo par to klientam, bet naudu tak prasa pilna apmērā un uz priekšu. Laiks jau bij nokavēts, zvanīja un teica ka prece būs 31.augustā(vēlākais laiks!!!). Šodien izrādās ka vai 2.septembrī vakarā vai pat 3. Piegādāt man preci, jo nevaru izņemt atteicās. Pateica tik-"pasakiet kādam pasūtījuma nr. un lai izņem" pie izņemšanas dokumentus pat neprasa!!! Nu galīgs vāks!!! Gribēju visam dzīvoklim tur mēbeles sūtīt, jo pārvācos un vajag ītin visu. Bet šajā veikala vairs negriezīšos un citiem neiesaku. Dabūsiet tik problēmas un neko nezinošus konsultantus.

Ma

Komentāri (2)

Gi Gintsh 13.09.2016

Nesaprotu kāpēc tik daudz sūdzību... Balvos apkalpošana vienkārši pa pirmo. Mēbeles kuras iegādājos piegādāja laicīgi. Tikai tas, ka vēlu vakarā, aizbildinoties, ka darba laikā nedrīkst veikt piegādes. Vispār super puiši tur strādā, malači!

Vi viktorijamir 26.11.2016

Персонал не слушает клиента, не выполняет договоренности! Вместо обещанной доставки в субботу, сказали получить товар можно будет только на следующей неделе!!ХОТЯ ДО ЭТОГО ОБЕЩАЛИ ЧТО В СУББОТУ КРОВАТЬ БУДЕТ!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay