www.sudzibas.lv Optimus Mēbeles Slikts serviss, iztrūkst detaļas

Optimus Mēbeles - Slikts serviss, iztrūkst detaļas

Labdien!
Vēlos pabrīdināt pārejos.
Caur internetveikalu iegādājos bērnu gultu. Piezvanīja pateica, ka palikusi tikai ekspozīcijas gulta apjautajos vai viss kārtība teica, ka jā, tāpēc ilgi nedomājot piekritu.
Saņemot bērna gultu sāku likt visu kopā un izrādās, komplektā trūkst skrūves plus arī skrūvju knopkas ar ko nosedz skrūvi.
Zvanot uz veikalu man pateica, ka precizēs info. Pārzvanīja (vīrietis) , skrūves it kā neesot paredzētas komplektā un tas darbinieks kas to gultu ir skrūvējis vairs nestrādājot. Interesanti tikai tas, ka daļa skrūves bija, bet viena daļa neesot paredzētas vai tiešam?
Beigu, beigās kad biju jau sazvanījis, gan veikalu, gan arī info tālruni skrūves uzradās.
Pārzvanīja man veikals (šoreiz sieviete) , atsūtīja bildes ar skrūvēm un knopkam, kurām pēc tam aizbraucu pakaļ. Paldies dāmai kas atrada risinājumu neesošām skrūvēm, kuras nebija paredzētas komplektā.
Palika tikai neatbildēts jautājums vai tiešam darbinieks (vīrietis) pa telefonu man sniedza korektu informāciju, jo teica, ka skrūves neesot paredzētas komplektā un, vai nevajadzētu celt darbinieka kompetenci.
Lai jūs zinātu par ko iet runa atstāšu šeit pasūtījuma nr. , lai varat izrunāt ar darbiniekiem šo situāciju, tas jums nākotnē tikai palīdzēs celt servisu un uzņēmuma tēlu. Pasūtījuma numurs wb-056404
p. S. Vēlreiz paldies sievietei, kuras vārdu nezinu, bet viņa spēja atrast risinājumu un to es saprotu, darīt vairāk nekā no tevis prasa pienākums ar šādu attieksmi daudz ko var sasniegt.

28.10.2022