AtrisinātaOptimus Mēbeles - Slikts serviss

Tika pasūtīts vaļējs plaukts. Pirmkārt, solīja 6 nedēļu laikā piegādāt, bet "aizmirsa" piezvanīt, ka prece atnākusi. Otrkārt, precei trūka plauktu. Uzrakstīja aktu. Iet laiks, bet neviens neiespringst uz to, ka būtu jāpiegadā trūkstošās detaļas. Kad interesējos, atbild, meklē lielajā noliktavā, tas taču nav tik vienkàrši. Bet nauda ir samaksāta par plauktu, kuru vēlos tādu, kā pasūtīju, nevis nelietojamu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 22.05.2018

Uzņēmuma Optimus Mēbeles pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

A anse22 26.03.2018

nu es ar vinjiem ari karoju 2 gadus atpakalj, un spriezot pec sudzibam interneta es brinos ka vinji vel strada.
noteikti kadam deputatam pieder, jo neiesaku neko tur pirkt, visas mebeles no polijas, ar defektiem, trukumiem un polju pamacibam.