Optimus Mēbeles - Slikts serviss

Neiesaku iepirkties šajā veikalā. Attieksme no pārdevējas briesmīga. It kā mums būtu jālūdzas lai mums to preci pārdod. Aizbraucām uz veikalu, izpētījām kāroto preci, izdomājām ka ņemsim. Aizejot līdz pārdevējai sākam ka gribam nopirkt kumodi. Nopirkt nevar jo veikalā neesot. Prasām vai pasūtīt vajag un samaksāt. Ne nevajagot. Mašīna brauks nākamnedēļ tad būšot. Vajagot pa nedēļu aizbraukt un apskatīties vai ir atvesta. Nākamā nedēļa aizbraucām prasām vai ir atvesta. Ne nav, vajagot pasūtīt un samaksāt turpat veikalā. Iepriekš teica ka nevajag. Šodien i-veikalā noskatījām dīvānu, i-veikalā parādās kā Liepājas veikalā ir viens gabals iepakojumā. Aizbraucām tur priekšā augstprātīga jaunkundzīte kurai acīmredzot pircējs ir pēdējā vietā paziņo ka nav tāds esot Rīgā. Prasu vai vajag pasūtīt un samaksāt. Ne, veikalā to nesūta. Pašiem jāsūta pašiem jādomā. Uz jautājumu ka ar piegādi tā arī normālu atbildi nesaņemam. Vai sūta uz veikalu vai sūta uzreiz uz adresi. Nu īpaši nelaipna un ne ieinteresēta jaunkundze kurai nekāda gribēšana savu preci pārdot. Un veikals vienkārši izcili netīrs. Neiesaku tur kaut ko pirkt. Preces arī tādas ar dievu uz pusēm vai turēsies kopā.

10.04.2022