www.sudzibas.lv Optimus Mēbeles Slikti darba apstākļi

Optimus Mēbeles - Slikti darba apstākļi

Vēlos pabrīdināt cilvēkus kas ir apsvērusi domu uzsākt darba gaitas Optimus Mebelēs. Konkurēti par Talsu veikaliem.
Optimus kolektīvā nostrādāju nepilnus divus mēnešus.
Pirmā problēma sākās ar to ka veikala vaditāja ir pilnibā nekompetenta savam amatam.
Sieviete ir iesprūdusi psrs laikos. Nemitīgi piesienas par tiešām muļķīgām neizdarībām. Piemēram bija situācija kad man bija jāizkrāmē prece divos veikalos un pēctam tā jāpieņem. Tas bija aptuveni 2-2,30h intensīvs un smags darbs. Kad veikala vadītajā atgriezās no sava pusdienu pārtraukuma, pārmeta kad nav noslaucītas kāpnes kuras nebija netīras. Morāli mēģina iespaidot darbiniekus, bezmaz vai ''tu tagad elposi caur degunu nevis muti''
tālāk, manā 3. Darba dienā kolēģis aizgāja no darba, dēļ tā ka viņam tika novilkti 100eur par starpgadījumu, kurš jau bija atrunāts un par atvilkšanu neko neteica. Arī tad kad nauda tika atvilkta, grāmatvedība brutāli meloja un teica ka nekas nesot atvilkts.
Tad sākās strādāšanā ar trūkstošu darbinieku, plus vēl viens darbinieks bija ilgstošā slimības lapā. Līdz ar ko, es dabūju krāmēt pievedumus pa diviem veikaliem par ko netika piemērota nekāda papildus samaksa.
Nostrādājot 128h stundas pirmajā mēnesī es uz rokas saņēmu 276eur turklāt es nesaņēmu algas Lapiņu.
Turklāt, veikala vadītāja var atvilkt naudu no darbinieka pēc saviem ieskatiem un darbinieks par to nekad neko nezina.
Veikalā ir nolikums ka darbiniekiem ir jāsastellē prece ko izlikt demonstrācijai. Lai kvalitatīvi varētu veikt darbu man pašam nācās iegadāties instrumentus par savu naudu. Jo viss kas bija veikalā bija salocīti, aprauti veci skrūvjgriežņi. Darba devējs principa nesagādā neko no instrumentiem. Bet darbs taču jāpadara.
Ar trūkstošo darbinieku sastāvu strādājam mēnesi, un kad jautāju kādēļ netiek likts sludinājums un meklēts darbinieks, atbilde bija ''ne tev šeit lemt kad vajadzēs jaunu darbinieku''

visā visumā ļoti atsaucīgi un forši kolēģi, gan zāles darbinieki, piegādātāji un šoferīši.
Kantorī ir dziļas problēmas un vēl lielākas problēmas ar darbinieku labklājību un atlīdzību.
Jaunajiem darbiniekiem ieteiktu kārtīgi izsvērt visas iespējas pirs uzsākt darbu Optimus mēbelēs, it sevišķi talsu filiālēs.

25.03.2022