www.sudzibas.lv Optimus Mēbeles slikta kvalitāte

Optimus Mēbeles - slikta kvalitāte

Iegādājāmies Cēsīs Optimus mēbelēs koridora iekārtu, divguļamo gultu un dīvānu. Viss sākās ar koridora iekārtu, kurai tika atvests neiepakots spogulis, kurš jau bija saskrāpēts, tika uzrakstīts akts un iegūts cits spogulis, tālāk viss turpinājās ar to, ka gultai nebija atvests īstais matracis. Nu jau likās, ak beidzot viss būs kārtībā, bet nē, jo pēc dažām dīvāna izlaišanām, sākās problēmas ar tā salikšanu kopā, izrādas, ka dīvānam ir uzlikti divi pilnīgi atšķirīgi mehanismi, līdz ar to visu smagumu tur viena puse, atkal tika rakstīts aktiņš. Nu tik atliek gaidīt, kā būs tālāk.

Vairs neko nepirkšu šajā veikalā, jo tikai vienas vienīgas problēmas, par ko vēl es maksāju.

J jefis 08.11.2012

Cilvēki par šo veikalu izsakās diezgan labi. 9, 3 vidējais vērtējums. http://www.uzslavas.lv/galerija_azur/optimus_mebeles_2/