www.sudzibas.lv Optimus Mēbeles Apmānīšana un blēdība!

Optimus mēbeles SIA ALB - Apmānīšana un blēdība!

Interesants veikals ar interesantu mārketingu Liepājā! Zemnieku ielā 32. , “Optimus mēbeles”, Sia Alb. Iegādājāmies dīvānu par 425€ pluss 90€ atvešana un vecā dīvāna utilizācija. Pie pirkšanas mums stāstīja cik laba ir šī Polijā ražotā mēbele! Mājās saliekot visu kopā vismaz 3x vietās birka ražots Krievijā! Papildus vēl, vai nu veikalā vai vedot atlauzts daļēji vienā pusē roku atbalsts. Turējās jau arī uz tizlām skrūvēm. Šo defektu paši novērsām, nenesīs jau nu lejā no 5. Stāva….
Pirkšanas laikā iepatikās saliekamās 3x pakāpienu trepītes par 20€. Sarunājām ka pēc kādām dienām atbrauksim pakaļ. Atbraucot pārsteigums: trepītes jau maksāja 21,99€. Jaunā Preilene ar 5cm garām skropstām pie datora tika nepatīkami iztraucēta feisbuka revidēšanā un strupi atcirta, ka tāda Cena tagad sistēmā! Protams, ka nopirkām, bet pluss 10% zinot ka mēs brauksim pakaļ!

G Gulbisbalts 06.08.2022
Slikts apkalpošanas serviss, nelaipns pardevējs

Netikām pieņemti 7 minūtes pirms darba laika beigām.izvelējamies preci bija atlikušas 5 minūtes lidz slēgšanai, un mums ateica noformēt pirkumu.pardevējs nelaipns, sēdēja atgazies kreslā bakstīja telefona.

S Sudzibas.lv Admin 23.09.2022