www.sudzibas.lv Optimus Mēbeles Проблемы и монтаж

AtrisinātaOptimus Mēbeles - Проблемы и монтаж

Дело было так гдета две или три недели назад заказал себе кухню нужан был монтаж спрасил и у продовца есть ли компания монтажа он сказал да и дал Синию визитку с jj company названия сам позванил узнал скока стоит и после этова сказал что он может дешевли это смантировать что с меня транспорт тока согласился вобшем договорились как придет кухня я её привезу он мне смантирует в итоги забрал кухню до него дозваница не получилась пришлось все мантирвать самаму запарился но смантировал
Просто немогу понять если он так сильна хотел её смонтировать и подзаработать у кампании за спеной могбы хоть перезванить извиница завут его Валдыс вобшем так некрасиво поступать и все это было в тц азур вобшем разачерован я вас
И тока шас узнал что кагбы услуги монтажа магазин непридлогает а за спиной у начальство придлогают услуги монтажа забавна просто

Atbilde no Optimus Mēbeles Pārstāvja atbilde 06.03.2017

Optimus Mēbeles.
Liels paldies par Jūsu sniegto informāciju. Šis jautājums noteikti tiks izrunāts ar veikala darbinieku. Un ceram, ka līdzīgas situācijas turpmāk neatkārtosies.
Pievēršam visu mūsu klientu uzmanību, ka kvalitatīvas montāžas veikšanai ir jāpiesaista montāžas speciālists, tas garantē mēbeles kvalitatīvu montāžu un vēlāk ilglaicīgu kalpošanu. Atgādinam, ka ne katrs cilvēks vai pārdevējs (pārdevējiem stingri aizliegts šo pakalpojumu izpildīt individuāli) spēj nolasīt instrukciju un veikt kvalitatīvu montāžu. Līdz ar to, mēs esam parūpējušies un piesaistījuši šī pakalpojuma veikšanai montāžas speciālistus, kas pēc šī raksta spriežot arī tika piedāvāts.
Jautājumu vai precizējumu gadījumā lūdzam zvanīt uz tālr. 67885252 (vai konkrēta veikala tālruņi atrodams mūs mājas lapā www.optimus.lv), vai rakstiski: [email protected]

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 11.05.2017

Uzņēmuma Optimus Mēbeles pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

donna b 04.03.2017

Сергийс, тВая желоба прасто выбий глаз...Школу на 4 закончил?