www.sudzibas.lv Optimus Mēbeles Preču kvalitāte

Optimus Mēbeles - Preču kvalitāte

Labdien!

Pirms Ziemassvētkiem pasūtīju interneta veikalā http://optimusmebeles.lv Atlant skapi (http://optimusmebeles.lv/index.php/atlant-skapis-1461.html?SID=b86385d659ebd6ab7b2c8f445f167b58) un kumodi (http://optimusmebeles.lv/index.php/atlant-kumode-185.html?SID=b86385d659ebd6ab7b2c8f445f167b58).

Preci gaidīju aptuveni trīs nedēļas solītās nedēļas vietā. Bet tas būtu tas mazākais. Izpakojot skapi, secināju, ka komplektā nav pievienotas 100 naglas. Arī pamācībā norādīto divu cilvēku un skrūvgriežņa vietā nepieciešams bija arī urbis, jo skapim atsevišķās vietās vai nu caurumi bija izurbti nepilnīgi, vai to nebija vispār :D Ar kumodes salikšanu gāja vēl "labāk", tur atvilkņu vadotnēm caurumi izurbti nepareizās vietās, līdz ar to viss jāmēra un jāurbj pašam!!! Kā arī dažas pievienotās skrūves bija par īsu! :D

F