www.sudzibas.lv Optimus Mēbeles Preces kavēšanās un to pārcelšana

Optimus Mēbeles - Preces kavēšanās un to pārcelšana

Preci no optimus mēbelēm pasūtīju 1. Aprīlī, kā man teica prece no ražotāja pienāks no 40-60dienām, paiet kāds laiciņš atnāk epasts, kad preces piegādes tiek pārcelta uz 3. - 10. Augustu, pienāk šis dienas un preces vēl nav rakstu optimus mēbelēm un viņi protams atbild: "jā, prece ir noliktavā un tā tiks piegādātāja no 5-10darba dienām, un protams prece nav atnākusi. Turpinu rakstīt epastus, viens atbild: "precīte 26. Vai 27. Augusta, bet vēlākais 30. ,31.08, tagad atkal rakstu epastu un otrs atbild: nē, mēs jums rakstījām, kad prece tikai tad ienāks noliktavā.
Katru nedēļu gultas piegāde tiek pārcelta un atcelta un tiek melots, esmu ļoti vīlusies šajā uzņēmumā un protams vairs nekad neko šeit nosūtīšu!

29.08.2021