www.sudzibas.lv Optimus Mēbeles Плохое качество

Optimus Mēbeles - Плохое качество

Заказали кухню. Привезли. Стекло для навесного шкафчика битое, было обмотано упаковочной плёнкой и всё. Цоколь кухни тоже без упаковки с ободранными краями и грязный.
У двух ящиков нарушена упаковка. Получается купил геморрой, думал кухню.
Тебе потенциальный покупатель! Подумай прежде чем покупать в optimus mebeles.

Komentāri (4)

F filedia 20.05.2016

И какие были ваши дальнейшие действия?

A AndrisLasmanis 20.05.2016

Пришлось ехать Optimus Mebeles который т.ц Azur, писать рекламацию. Сотрудники магазина пытались объяснить что я покупаю у Optimus Mebeles только содержимое упаковки, саму упаковку якобы не покупаю и следовательно состояние ящиков и полное отсутствие упаковки не их забота. Состояние некоторых ящиков такое, что детали выпадают. Рекламацию приняли. Я настаиваю на замене всего что они привезли. К сожалению требовать обратно деньги не позволяет закон о защите прав потребителей. О дальнейших событиях отпишусь.

S Sandra Sarlovska 17.03.2017

Janvara vidu pasutijam virtuves iekartu. Samaksajam pilnu summu par mebelem un pec 4 nedelam mebeles sanemam. Izsaucam veikala piedavato montazas firmu jjcompany, kura salika mebeles un izradijas ka trukst 2 atvilktnes. Par virtuves montazu samaksajam150 eiro, bet vel pasiem bija atkal jaiet uz veikalu pasutit trukstosas atvilktnes. Atkal teica, ka jagaida no rupnicas vel 3nedelas. Pec 3 nedelam piezvanija - atkal pasiem jaiet uz veikalu pakal atvilktnem. Nu zvanijam montazas firmai jjcompany janim, lai nak pabeigt apmaksato darbu, bet sarunata diena - neatnaca, teica ka par mums aizmirsusi. Bet pec vairs neparzvanija. Ari saliekot virtuvi, santehnikas darbus veica zema limeni. Bridinu-nemaksat par mebelem, kamer nav atvestas, visu summu, jo cik lasu optimus mebelem ta ir sistema jau, ka trukst detalas, skruves, atvilktnes. Ari no vinu piedavatas montazas firmas ir jauzmanas - var pazust, neatnakt, neparzvanit un prasa diezgan augstu maksu par montesanu. Varbut var pameklet citu mebelu montazas firmu. Pirms jau lasiju ne visai atsauksmes par optimus, bet domaju, ka mums viss bus labi. Tomer cilvekiem bija taisniba - apkalposana nav laba limeni, nav kvalitativa.

Komentārs veiksmīgi atrisināts

Uzņēmuma Optimus Mēbeles pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar komentāru autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, komentārs tiek atzīts ka atrisināts.

Optimus Mēbeles Pārstāvja atbilde 04.04.2017

Vēlos pievērst Jūsu uzmanību, ka OPTIMUS mēbeles pamatdarbība ir mēbeļu tirdzniecība.
Piegādes un montāžas pakalpojumus klients ir tiesīgs izvēlēties un organizēt pēc saviem ieskatiem.
Kā informēja transporta/montāžas pakalpojumu sniedzējs, visas cenas tika saskaņotas vēl pirms piegādes veikšanas. Mēbeļu montētājs nav un nevar būt speciālist par santehniku – ši pakalpojuma sniegšanai vienmer ir jāuztic aroda speciālistam. Šantehnikas pieslēgšana tika veikta balstoties uz klienta lūgumu un neprasot papildsamaksu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes