Optimus Mēbeles - PIEGADE

Labdien! 09.09.13. pasūtīju bērnu divstāvu gultu, piegādes laiks tika solīts 2.nedēļas, jau iet uz beigām 4.nedēļa, nesaprotu, kāpēc tik ilgi jāgaida, tad jau būtu varējusi iegādāties gultu saviem bērniem citā veikalā. Samaksāju pirmo iemaksu 52Ls un 10.10.13. respektīvi rīt būs jau pirmais līzinga maksājums, bet maniem bērniem rupji izsakoties ir jāguļ uz matračiem. Tā jau mūsdienās ir, kad vajag, kaut ko notirgot, tad sazinās pāris stundu laikā pēc pieteikuma, tad, pateiktu godīgi, kad būs jāgaida vairāk kā mēnesis,bet nē bez meliem jau neko nenotirgosi.
Uzskatu, ka tādējādi ir sniegta maldinoša informācija, jo ja būtu zinājusi, ka laiks ko gaidīt ir tik ilgs būtu izvēlējusies citu kompāniju! Smieklīgi- paņem preci līzingā un kad līzingu esi izmaksājis tad varbūt saņemsi preci. Bezkaunīga kompānijas rīcības un attieksme pret klientiem, nemūžam šajā kompānijā neko nepirkšu. Un neiesaku arī citiem, ja negrib paciest diskomfortu un sabojāt nervus!

J

P pilsētniece 10.10.2013

kad cilvēki sapratīs, ka tad ja maksāsiet pirms pakalpojuma saņemš. jūs visticamāk Latv ijā to nesaņemsiet. tas latvijā ir izplatīts krāpšanas veids !