www.sudzibas.lv Optimus Mēbeles kvalitāte un attieksme

Optimus Mēbeles - kvalitāte un attieksme

Nopirkus virtuves iekārtu Tina. Kvalitāte drausmīga. Caurumi stiprinājumiem par seklu, visur pa pāris milimetriem novirzes, skaidu plate šķīst ārā kad skrūvi ieskrūvē. Beigās izrādījās ka izlietne sanāk puscentimetru par šauru. Daļēji tādēļ, ka seklāko caurumu dēļ mēdele sanākusi pāris milimetrus platāka. Mēģināju risināt konstruktīvi. Saprotu, mēbele lēta. Paņemiet atpakaļ izlietni, kura vienkārši neder, pa to pašu naudu nopirkšu no jums galva virsmu un citur piepirkšu iegremdējamo izlietni. Nekādu rezultātu, vienkārši pasūtīja. It kā cīnīties caur PTAC nav vērts, jo mēbele ārā nejaukšu un par izlietni samaksāti tikai 24Ls.

U

K Kvalificēts galdnieks 27.07.2013

Vienmēr esmu teicis: nav slikta mēbele - ir slikti montētāji. Virtuves iekārta tiešām lēta, tāpēc vajag pielabot montējot. Daudz šo iekārtu esmu samontējis un bez instrumentiem un urbšanas neiztikt un kopumā rezultāts ir ok.

P.S. PTAL nav noteikts, ka jāmaina prece, kurai nav defektu - tas ir pārdevēja ziņā. No cilvēciskā viedokļa samainīt var.