www.sudzibas.lv Optimus Mēbeles Darbinieks alkohola reibuma 2 reizi mana klātbūtne

Optimus Mēbeles - Darbinieks alkohola reibuma 2 reizi mana klātbūtne

Visiem sveiks 🫣 tā ir otra pieredze viena un tā paša veikala ka darbinieks esot alkohola reibuma (var just kilometru attāluma) tieši man gadījās tā otra reize pa 2 mēnešiem. Pirmo reizi rakstīju uz optimusa e-pastu. Visticamāk galvenai vadībai vienalga kādi cilvēki apkalpo pircējus viņa uzņēmuma. Pie tam tas ir viens tas pats cilvēks. Ja man tā gadījās 2 reizes. Cik tad to pieredzēja parēji cilvēki? Vai. Tad pēc likuma cilvēks drīkst atļauties strādāt alkohola reibuma? Vairs uz to veikalu neiešu! Ka arī visiem pazīstamiem izstāstīšu par super servisu optimusa) a var būt tur arī klientiem ielej nezinu (nejautāju) gribēju nopirkt skapi bet bail bij ka viņu saliek vai nones tādi darbinieki! Lai labi jums iet biznes ar tādu personālu 🙏

18.07.2022