Optimus Mēbeles - Blaktis gulta

Labdien, izdomāju bērnam nopirkt divans-gulta, bet kad to atvedu majas bērnam saka parādities pumpas. Sākam izdomat visādas alerģijas, nedosim dzert šo, nedosim est to, pumpas bet tā tas pumpas pieauga pēc katras naktis. Aizbraucam uz 2. Nedēļam uz laukiem bet kad atgriezāmies pēc pirmas nakts bērns bija viss vienas pumpas sākam apskatit gultu, izrādas gulta ir pilna ar blaktim, kuras protams mēs nekad nebijām redzējusi, aizbraucu uzrakstīju iesniegumu lai atgriez naudu, vai maina pret matraca gultu bettika atteikts, jo neesot brāķis. Ja negribiet blaktis neperciet optimas mēbeles.

18.08.2019

Vi

Tu Turkey901 18.08.2019

Būtu viņi Jums pārdevuši gultu ar termītiem, tad atgriežoties no laukiem varētu šķist, ka Optimus mēbeles ielauzušies un gultu nozaguši, afēristi!

hartijs 18.08.2019

Alksnis, melnalksnis, ozols, blaktis nedzīvo, Tas zināšanai nākotnē. Svaigi pagatavotās mēbelēs un veikalā blaktis, -nereāli. Tad jau visās ražotajās mēbelēs, kas izgatavotas tur pat, kur gultiņa, bija jābūt blaktīm. Tās noteikti ievazātas ar drēbēm, vai gultas veļu. Sīkais laikam pavāļājies ciemos pa gultu un pārnesis mājās nelūgtos ciemiņus. Tie ar laiku savairojušies.

Tu Turkey901 18.08.2019

Koksnē nē, taču matracī un tā pildījumā - var!