Optimus Mēbeles - Apkalpošana

Mēnesi atpakaļ t/c Jugla Optimus mēbeles pasūtīju sekciju uz veikalu viņu atveda diezgan ātri un jau pēc 3 dienām sekcija bija pie manīm, bet protams, tad viss tikai sākās... Atbraucot uz mājām sāku likt kopā, bet kautkā negāja kopā jau no paša pamata izkārtojot visus dēlīšus, sapratu, ka ir iedoti divi vienādi dēlīši kaut arī jābūt spoguļveidīgiem pluss vienam jābūt papildus 2 caurumi, rezultātā nesanāk pat pamatus salikt, jo tas dēlitis ir pašā apakšā. Nu ko nākošajā dienā braucu atpakaļ uz Optimus, pārdevējs paskatās jā tiešām nepareizā detaļa uzrakstu iesniegumu uz maiņu, tākā es dzīvoju otrā Rīgas galā pats braukt pakaļ detaļai protams negribu un trērēt naudu viņu kļūdu dēļ, bet uz tādu manu nostāju pārdevējs noreaģēja dīvaini un pateica, ka visu sarunāsim pēctam, nu labi es gaidīju nedēļu, man zvana un saka, ka varu doties pakaļ un savākt savu detaļu, kam es protams nepiekritu un pateicu, lai paši ved uz ko pārdevējs man pateica, ka šodien nav kam vest, pārzvanīs nākamajā dienā. Nākošajā dienā nogaidīju līdz 17:00, bet nekāda zvana, pazvanīju pats sarunāju, ka atvedīs ap 18:30, ap 18:50 pazvanīja un pateica, ka vēl tikai izbrauc no veikala ārā, atveda ap 19:30 un tādu pašu detaļu kādu man jau ir 2 gab. Nu ko jāgaida tālāk, nogaidīju vēl nedēļu, bet nekāda zvana nesagaidīju, atkal jau sāku zvanīt pats, un man atbild, ka atkal uz veikalu tika atvesta tāda pati detaļa kādas man ir 2, prasu nu un kad tad būs īstā, man pateica, ka tulīt uzzinās un pārzvanīs pēc 5min, neviens nepārzvanīja, pēc 3h zvanu atkal viņiem atbilde tāpati, pēc 5min pārzvanīšu, šoreiz tiešām pārzvanīja un pateica, ka pēc 5 dienām atvedīs, atkal jau gaidam... pēc 5 dienām man zvana sarunāju, ka nākošajā dienā atvedīs uz 18:30 detaļu, nākošajā dienā 19:10, ne detaļas, ne zvana, atkal jau jāzvana pašam un saņemu atbildi, ka viņi nezin cikos viņi atvedīs bet nu šodien būs, ka smani protams neapmierina, jo netaisos sēdēt mājās un gaidīt, kad viņi izdomās atbraukt, prasu lai saka precīzu laiku, pēc dažām min pārzvana un saka, ka 20:00 būs, ok ap to laiku arī atveda, skatos itkā detaļa pareizā parakstu papīrus eju likt sekciju, bet izņemot no celofana saprotu, ka detaļa nav oriģināla, bet gan ar pašurbtiem caurumiem (uz detaļas kādas man bija 2), kādus es pats varēju izurbt, bet nu labi caurumi gandrīz labi izurbti, vienā vietā šķirba ir, bet tākā tas ir apakšā īsti nevar redzēt, tikai nesaprotu, kāpēc tik daudz laika iztērēju.

īsāk sakot apkalpošana zemākajā līmenī, laikam pēdējā reize, kad Optimu mēbelēs k-ko pirku

F

T Tarina 24.10.2014

Pārdevēji mainas gandrīz katru menesi, un apkalpošana kļūst arvien sliktāk un sliktāk.