Optimus Mēbeles - Apkalpošana

Es saprotu, kad tas ir veikals un viss tur ir lēts un vadībai vienalga, kad tik naudiņa nāk. Bet man, kā klientei nav patīkami. Ieejot veikalā liekas, kad ir labi, bet, , kad tiek aiz virtuvēm... vecie kartoni, nesaslaucītie gruži, pakas kur pagadās, likās, gateris, šausmas... bet pārdevēji sēž jautrojas, spaida telefonus un viens datorā delfi.lv, ziņas lasa, bet veikals nesakārtots... kādreiz bija patīkamāk ieiet un pārdevēji arī atsaucīgāki.

S skapis 29.12.2011

veikalos parsvara nav vietas, kur izvietot visu preci, kur nu vel par kkadam pakam runajot.
un vecos kartonus un tada gara nav kur likt un pardeveji nav vainigi pie ta, ka atkritumu savaceji nebrauc nez cik ilgi.
varbut viniem vecos kartonus un gruzus uz majam stiept?

R RAGANA56 06.11.2015

Gribu izteikt pateicību Optimus darbiniekam Aivim(uzvārdu diemžēl nezinu, ceru, ka viņš tāds ir viens).Apmeklēju veikalu Rimi-Vecmilgrāvī.Aivis vienmēr ir ļoti laipns un izpalīdzīgs, vienmēr sniedz profesionālus padomus, piemeklē man vajadzīgo modeli un krāsu.Atrod veikalu, kurā ir man vajadzīgā prece, un nokārto pēc iespējas ātrāku piegādi.Kaut vairāk mums būtu tādu tirdzniecības darbinieku.
Irēna, 2015.g.06.nov.

н Наталия 13.01.2016

Заказали товар через домашнюю страничку. Затем начали читать отзывы покупателей о магазине. Отзывы нас насторожили, появились опасения... В итоге: заказ был доставлен в указанное время, товар оправдал все ожидания, обслуживание и коммуникация(все интересующие вопросы мы задавали через e-mail, отвечали оперативно) на хорошем уровне. Отдельное СПАСИБО menedzerim Artūram за отличную работу!!!