www.sudzibas.lv Optimus Mēbeles Darbinieku krāpšana un izmantošana

ALB SIA / Optimus mēbeles Liepāja - Darbinieku krāpšana un izmantošana

Labdien. Strādāju šajā firmā, Liepājas veikalā 6 gadus un mans virs 12. Gadus. Praktiski viss Liepājas veikals turējās uz mums, jo darbinieku maiņa bija regulāra. Visi darba pienākumi bija jāpilda mums, pat tie kas ne tuvu nebija mūsu nodarbei šajā veikalā. Par šiem 6 gadiem tur strādājot nevienu reizi nebiju satikusi priekšniecību. Viss tur notiek caur neskaitāmām personām .17. Martā, kad veikals strādāja līdz sešiem - mūs pagodināja apciemot veikalu tīkla direktors Toms plkt.17: 30 (uzvārdu nepateikšu, jo neuzskatījuša par vajadzību pat stādīties priekšā) Toms vienvārdsakot ir Alberta žagara (valdes locekļa) pakalpiņš. Izsaucot katru darbinieku atsevišķi, ar draudiem lika parakstīt atlūgumus, neko nepaskaidrojot. Beigās uzzinājām, ka esam parakstījuši ne tikai atlūgumus, bet arī dokumentus par it kā skaidras naudas izmaksu mums. Kaut gan nesaņēmām ne centa.
Vienkārši gribu brīdināt liepājniekus, neejiet un nebojājiet savus nervus uz Liepājas optimus mēbelēm, ne savu naudu redzēsiet kā pienākas, ne darba apģērbu fiziski veicamajiem darbiem.
Un esiet uzmanīgi neuzticieties Kurzemes reģionālajam vadītājam Uldim Vārnam kurš veic pārrunas Liepājas veikalā, ļoti slidīgs tips, atradīs vienmēr savu izdevību lai pielabinātos priekšniecībai, pārrunas solīs zelta kalnus, bet reāli nebūs izpildīta pat 1/3 daļa. Sargiet sevi liepājnieki, nestrādājiet pie negodīgiem un mantkārīgiem darba devejiem!

K