SIA Optikas pakalpojumi - darba devējs

Strādāju šajā firmā par optometristu ne pirmo gadu. Pirms gada aizgāju dekrētā. Tagad, atgriežoties atpakaļ, darba devējs izrīkojās vienkārši cūcīgi, piedāvājot man tikai 10h mēnesī + darbu kā "ielāpam" citās firmas otpikās, kas atrodās samērā tālu no manas dzīves vietas. Jāpiebilst, ka darba vieta nav likvidēta. Kamēr esmu bijusi dekrētā, manā vietā ir pieņemti 2 jauni darbinieki, ar kuriem ir noslēgts idenstisks līgums manējam, nevis uz laiku, kamēr esmu dekrētā. Diemžēl, līgums mani neaizstāv, jo tajā nav atrunāta darba slodze (brīdinājums visiem, kas stājas darba attiecībās kādā firmā, īpaši privātā. Sekojiet uzmanīgāk līdzi lūguma tekstam). Ko iesākt 4 bērnu māmiņai var teikt bez darba, nezinuun tas, protams, priekšniecību neinteresē. Diemžēm, jāsaka, ka varu novērtēt šī uzņēmuma darbību kā nedraudzīgu darbiniekiem ar bērniem.

I

D Driver 20.07.2013

Man ir grūti savilkt galus ar faktiem. Dzīvo LV, strādā optimetrijā, un ir 4 bērni? Pēc dekrēta brīnās, ka darba devējs uzmet?A kur tad bērnu tēvs, kapēc nepalīdz finansiāli? Parasti jau bērni tiek plānoti, jo 4 bērnus neplānoti nevar dabūt(nemaz nerunājot par uzturēšanu) ..

S smīkņa 20.07.2013

Darba devējam laikam apnika, ka visu laiku spridzini sīkos.

L Lelle Bez Matiem 20.07.2013

Tipiski stulbie latvieši komentētāji.

E estereza 20.07.2013

Vai tas var būt, ka citādi normāli letiņu komentētāji tik ļauni? Varbūt kaut kādas nemīlētas čūskas to klabina augšā vientuļos vakaros. Vēl ticamāk varbūt Optikas pakalpojumi (cik tizls nosaukums-gluži kā Intīmpakalpojumi:)) visai profesionāli atgaiņājas. Kā jau parasti to dara raksta varoņi šajā portālā.

Z zanne 20.07.2013

Oppā. Atkal sastopos ar smīkņa. Man reiz bija situācija kad miķelsonu spalvainais pāris (no jēkabpils tēviņš un no kaut kādas kuldīgas mātīte) uzlauza manu pc, lai sekojoši sistemātiski un mērķtiecīgi apmeklētu tos pašus soc saitus, kur es un iesaistītos ar mani vienpusēji gribētā diskusijā. Izskatās gandrīz, ka šis atkal is the case again P;

V vils 20.07.2013

ļaujiet minēt...vai nevar būt, ka smīkņu izperējusi vecene, kas apgrozās administrācijā tam pašam lauku hospitālim, kurā raujas autores vecāki D:))))

I Ilze 22.07.2013

Bērniem tēvs ir, strādā. Un šajā firmā tas ir bijis vienīgais dekrēts. Atbilde tiem, kam tik ļoti patīk vēl arī paņirgāties par tiem, kuriem varbūt šobrīd neiet tik viegli.
Nenovēlu nevienam tādu situāciju, kad tā pēkšņi visu ģimeni uzgrūž uz viena apgādātāja. Plānojot lielu ģimeni, izrādās ir jārēķinās, ka vari nākamajā dienā palikt bez darba. Tātad, secinājums - Latvijā nav vajadzīgi bērni un ģimenes, bet tikai līdz nemaņai strādājoši cilvēki.
Viss jau notiek likuma ietvaros. No darba neatlaiž, bet atgaiņājas ar dažu stundu darbu, lai cilvēks pats iet prom. Saprotu, ka tā šobrīd ir normāla situācija mūsu valstī. Zinu vēl dažas jaunās māmiņas, kuras šobrīd arī ir saskārušās ar šādu situāciju (dzēlējiem piebilde, ne šajā darba vietā un pilsētā)

A Andis_boss 25.07.2013

A Andris 2341 25.07.2013

Ilze- Nu ko es varu Tev pateikt, vīrieši ir cūkas, kā arī darba devēji ir cūkas. Ja tas Tevi mierina, tad pieņem to, ja nē tad nesūdzies, bet cīnies par savu taisnību.

I Ivo1245 25.07.2013

Kurš Tu pīkst- vīriešu rullē, sievietes nerullē!

I Ilze 31.07.2013

Andri, visi vīrieši nav cūkas un arī visi darba devēji nav tādi. Man ir bijušas vairākas darba vietas, bet šādu cūcību tiešām pieredzēju pirmo reizi. Labākais, ka paskaidrojuma arī nekāda, kāpēc. Acīmredzot, es biju vienkāršākais variants, nekā atlaist tos, kas tobrīd strādāja jau jaunās vadības(kas nomainījās, kamēr biju atvaļinājumā) kolektīvā.
Šī vairāk pat bija nevis sūdzība, bet brīdinājums, ka šajā firmā šādi izdarās ar jaunajām māmiņām.