Optika Metropole - Slikts serviss

Уже вторую неделю жду очки (меняю линзы). Очки нужны в работе. Считаю, что такие сроки не допустимы. Неизвестно когда еще получу. Больше не буду ничего покупать в этом салоне , естественно не толко описываю свою ситуацию на sūdzibas/lv, но и рассказываю об этом знакомым, чтобы предостеречь. Хочу отметить, что продавцы к этой системе не имеют отношения, проблемы в руководстве и всей системе, а продавцам приходится выслушивать претензии клиентов.

O

O Optika Metropole 21.02.2017

Labdien, Oksana!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un paldies par ziņu, jo tikai pateicoties Jūsu atsauksmēm varam uzlabot mūsu klientu apkalpošanas servisa kvalitāti.
Tomēr vēlamies arī minēt, ka briļļu izgatavošanas termiņš netiek ļaunprātīgi pagarināts, ja ir radies vienas dienas kavējums, tad tas it tikai un vienīgi tādēļ, lai rūpējoties par jūsu acīm, sniegt jums to labāko un kvalitatīvāko.
Kā arī, ja brilles ir darbam nepieciešamas, tad tomēr ieteiktu iegādāties arī rezerves brilles, jo diemžēl, lietas kalpo un citreiz mēdz mūs pievilt visnepiemērotākajā laikā. Kā reiz šobrīd, mums ir lieliska akcija ''Cik gadu, tik liela atlaide'', kuras laikā Jūs saņemsiet tik lielu atlaidi uz ietvaru, cik Jums ir gadi.
Būsiet laipni gaidīta mūsu salonā.

Kontaktinformācija saziņai:
Inga Boriskova- Pļaviņa
Optikas salonu "Metropole" pārdošanas daļas vadītāja
Mob.: 22070224, e-pasts: [slēpt]@optikametropole.lv