www.sudzibas.lv Optibet.lv Slikts serviss

Optibet.lv - Slikts serviss

Interesē kas notiek ar optibet.lv ? Jau otro dienu lapa nav apmeklējama *tehnisku iemeslu dēļ* dažas likmes stāv kā aktīvas kaut tās jau sen uzvarētas bet vienkārši nav aprēķinātas plus nav izmaksāta 50 eiro summa(withdrawota pirms 1 dienas). Kādam ir info kas ar šo kompāniju šobrīd notiek? Paldies par sapratni!

21.10.2018

B

Avio_ceļotājs 22.10.2018

Ir daudz citas norm vietnes, kas strādā, piemērām, synottip.lv

S Sherifs 22.10.2018

Savu klientu maldināšana..Lapa neiet jau no piektdienas pēcpusdienas normāli līdz negāja vispār.Uz manu jautājumu kas notiek..saņēmu atbildi no šī aizdomīgā kantora tikai ŠODIEN, ka sakarā ar lielo pārslodzi nedēļas nogalē lapa neiet.Murgs.Cilvēku čakarēšana.Piekrītu.Ir daudz citas vietas kas strādā.Tik ceru optibet atdos MANU naudu ko dotā brīdī ir piesavinājušies

T trusus 22.10.2018

Pilnibaa piekritu ! Kas tur vniem notiek , 3 dienu laikaa nevar sataisit savu majaslapu ! + vel piesevinajusies cilveku naudu ! Vaidzetu cilvekiem taisit kautkadas sudzibas pret so kantori ! Damaju kad ar so gajienu zaudes daudz klientus ! Par sadu ricibu butu japieprasa kada kompensacija /bonuss ! Kadam ir informacija , kad varetu atsakties darbiba ?

S Sherifs 22.10.2018

No optibet " ātrā" atbilde bija, ka paši nezin kad atsāks darbību.
Nekad neticēšu, ka 3 dienas nespēj noverst problēmu.Uzskata savus klientus par idiotiem. Lai izskaidro man, kāpēc man sava nauda būtu jātur tagad pie viņiem piespiedu glabāšanā.Un sāk jau zust cerība, ka viņu vispār atgūšu.

S Serginioh 22.10.2018

Savu naudu noteikti visi dabus atpakal. Varbut tur problema daudz lielaka, neka visi doma un stasta optibet admini.

C critical thinker 22.10.2018

50! šitas jānosvin!

I Ikucis 22.10.2018

?atgieza visu

B Briedis919 23.10.2018

Nekas nav atgriezts. Visu klientu nauda joprojām ir iesaldēta optibet màjaslapā, jo tur strādā slavenais it speciālists Vaļera kurš 3 dienas kasa pauri un nesaprot kā apieties ar šo lielisko mājas lapu kā arī nevar aizmirst blondo Ilzīti kura strādājot optibetā protams nezin neko konkrētu par šobrīd notiekošo un klientiem bārsta tukšus solījumus. Super komanda

I Ikucis 23.10.2018

Nu tad jēgas nav pārskaitīt viņiem un likt uz likmēm. ..skaidrs paldies

T TotalizatorsCOM 23.10.2018

D Daina Bondarenko 25.03.2019
KRAPSANA

Krapnieki menesa laika esmu izterejusi 300 eiro un ne reizi neesmu vinnejusi neko...neisaku spelet saja kantori smauksana vien ir un cilveku manisans!neikritat sajas lamatas ka tas notika ar mani