www.sudzibas.lv Optibet.lv Slikts serviss

Optibet.lv - Slikts serviss

Interesē kas notiek ar optibet.lv ? Jau otro dienu lapa nav apmeklējama *tehnisku iemeslu dēļ* dažas likmes stāv kā aktīvas kaut tās jau sen uzvarētas bet vienkārši nav aprēķinātas plus nav izmaksāta 50 eiro summa(withdrawota pirms 1 dienas). Kādam ir info kas ar šo kompāniju šobrīd notiek? Paldies par sapratni!

21.10.2018

B

K kojanieks123 20.10.2018
krapšana

Zog naudu nestrada majaslapa

E Ekspertu eksperts 21.10.2018

Notiek spēļu automātu pārstartēšana, kā ierasts, kazino mafijas interesēs, tehniskās problēmas paša optibet mākslīgi izraisītas.. Zarazņiki korupcijas režīmā jūtas kā paradīzē..

Naudu viņi ieskaitīs drīz, kam palikuši parādā, bet ļoti cer, ka aizrautīgie censoņi turpinās piepildīt parazītu kantora bezizmēra maku..

E Ekspertu eksperts 21.10.2018

P. S. Gan jau šodien vai rīt būs atkal pieejama optibet elle.

S Strādās 21.10.2018

Čau Mairi! Es domāju, ka pirmdiena jau viss atkal strādās kā nākas. :)

B Briedis919 21.10.2018

Nu jācer ka tā notiks ;)

J Jānis Osis 21.10.2018

A ja uzliktā nauda stav uz likmi un likme ir vinēta? Tad atpakal ieskaitīs laimestu visu? Vai tikai uzlikto naudu?

S Serginioh 21.10.2018

es domaju , ka atgriezis tikai uzlikto

E Ekspertu eksperts 21.10.2018

Jūs te bokseri Mairi Briedi āzējat?! - kurš Jums devis tādas tiesības, optibet pārstāvi(vismaz radāt iespaidu, ka esat no parazītkantoru vidus) ar lietotājvārdu "strādās"..?

?

E Ekspertu eksperts 21.10.2018

Interesanti, vairāki profili reģistrējušies tieši šodien ar dažu stundu intervālu un visiem ir aktuāls tieši obtibet temats.. Vai optibet online darboņiem uzdots noskaidrot cilvēku sliktās pieredzes saistībā ar optibet darbību?! Tik pat labi arī caur negāciju prizmu var reklamēties.. Arī paši var sākt runāt mazliet sev par sliktu, nolūkā, izprovocēt informāciju no citiem.. P. S. Vai Optibetā strādā daži bijušie čekas stučaras?!? :D

C critical thinker 21.10.2018

optibetam pāris atkarīgo problēmas ir tieši tik vienaldzīgas kā man marsiešu bērnu bada problēmas

C critical thinker 21.10.2018

un ekspertu eksperts ir viens no tiem, kas uzskata, ka azartspēlēs visiem jālaimē, un ja ekspertu eksperts nav laimējis, tad 'kantoris' ir krāpnieki?

E Ekspertu eksperts 21.10.2018

Atkal kāds pasaka to, ko un kā neesmu teicis un pārveidojot kontekstu, manipulē ar safabricētiem tekstiem.. Kritiskais domātājs, Tu radīji iespaidu, ka Tev ir vāji attīstīta analītiskā domāšana un arī ar godprātību švaki, ja jau atļaujies apmelot, piedēvējot man to, ko neesmu sacījis, un arī esi apslimis ar iedomību, ja jau centies man piedēvēt domu virzību, kāda man nepiemīt.. Tev ir jāzina, es nedomāju tā kā TU.. ES NEDOMĀJU TĀ KĀ TU, PAT JA TU UZRAKSTI, KĀ ES, TAVU IEDOMĪBPRĀT DOMĀJU.. un Kā Tu atļaujies teikt to, ko neesmu nekad ne domājis, ne teicis, ne APGALVOJIS?! - izņemot to, ka optibet un pilnīgi visi kazino ir krāpnieki, zinot, kādas programmatūras viņi lieto, lai apčakarētu atkarību nomocītus cilvēkus.. Turklāt tu tikko pierādīji, ka Tavs izvēlētais vārds ne tuvu atbilst saturam, ar kritisku domāšanu maz sakara.. Nebrīnītos, ja vien pats esi optibeta pērkamais trollēns un te tādus vēl var uziet no citiem kantoriem.. Ko tad Tu iestājies tikko par aizstāvi dažiem atklātajiem trolēniem, kuri šodien ar dažu stundu intervālu sareģistrējušies optibet uzdevumā?! Parazītkantorus noteikti vajag iznīdēt un viņu kapitālu atdot atkarībnieku rehabilitācijai un viņu ģimenēm, kas līdzi cietušas.. Vai kritiskais domātājs vēl grib aizstāvēt kazino mafiju?!

S Serginioh 21.10.2018

Eksperts, tev pilniga taisniba par kazino, jo tur vispar nevar vinnet. Kazino vienmer bus +, bet ja cilveki grib atdod savu naudu kazino, lai to dara. Tur ir pavisam cits jautajums: kas notika ar optibet, kapec tas nestrada?

E Ekspertu eksperts 21.10.2018

Cik ilgi optibets liks saviem darbiniekiem vēl dežūrēt te?

S Serginioh 21.10.2018

Bet ko tu pats te dari?))))

E Ekspertu eksperts 21.10.2018

Veicu analītiski pētniecisko darbu.. Ne tik skaļi sakot, vēroju jūs..

S Serginioh 21.10.2018

dumaju zavtra optibet budet rabotatj, a na s4et deneznih viplat: daze esli vi viigrali, vam vernut toljko postavlennoe

S Serginioh 21.10.2018

Kstati s optibet takoe pervij raz, 4to oni ne rabotaju celih 2 dnja. Sboji bili i ranjwe, no takoe vpervie.

K karapuz 21.10.2018

Neesmu nekads unemums. Vakar parskaitiju uz optibetu.lv nauda un vienkarsi nevaru gaidit kad jus atrisinasiet savas problemas. Velos atgut naudu un lai manu profilu izdzes no optibeta. Kapec, tapec ka es jau 2.dienas nevaru uzlikt nekadas likmes tiesi uz sim spelem kuras sakas 20.10.18. Tiesi uz futbolu... Jelena Andrule (karapuz).

S Serginioh 21.10.2018

Jelena vawi denjgi vernut. Po povodu udalenija vawego akkaunta, to ego polnostju udalitj neljza. Oni mogut ego zablokirovatj na neopredelennij srok ili na 1 god.

E Ekspertu eksperts 21.10.2018

.. Vai zināt kāpēc viņi negrib izdzēst to spēlmaņu kontus, kuri to vēlas?! - tāpēc ka viņi cer, ka klienti pārdomas un turpinās spēlēt un zaudēt, respektīvi vergos mafijas labā..

Pilnigi tev piekritu!

K karapuz 21.10.2018

Pietiek nest visādu stulbumu, rīt tāda gadījumā rakstīšu sūdzību uz pateretaja tiesibam, un uzreiz ari uz iesniegsu sūdzību civil tiesa par to, ka es nevaru pec šī brīža domat, ka mana nauda tiks atguta. Un ka netiks izmantoti mani dati... Uz optibetu tika parskaititi sakuma 20€ jo domaju ka ar telefonu ir problemas, pectam parskaitiju car pārskaitījumu bez elektroniskā paraksta 140€ un tagad tikai saprotu, ka es to naudu nedabušu atpakaļ un vēl pluss visam manu profilu nevarat izdzēst... Lai tā būtu, tiksimies, tad risināsu problemu caur tiesu...

Kauns optibet.lv!
Lietoju Jūsu pakalpojumus vairākus gadus. Pēdējās nedēlas laikā personīgi piefiksēju trīs dienas, kad ir problemas ar live likmēm un kuponu aprēkināsanu. Tagad cik noprotu lapa mistiski slēgta!
Kauns un negods, principā Jūs nespējat nodrošināt pakalpojumu sniegšanu! Man kuponos palika iemaksāti ap 200eur un vairāki no kuponiem ir uzvarējuši. Kopā aptuveni izmaksā pienākas ap 950eur. Degu nepacietībā kā šis atrisināsies.
Ja nesanemsu izmaksas kas man pienākas vērsīšos Patērētāju tiesību aizsardzības centrā, par klientu maldināšanu un krāpšanu. Vienu droši varu teikt, vairs neizmantošu Optibet.lv pakalpojumus.
p.s. klientu atbalsta dienests vispār iespārda, kad rodas kādas problēmas, čats mistiski nav pieejams protams nerunājot par kantora sazvanīšanu darba laikā! Piedomājat par savu pakalpojumu kvalitāti, ja vēlaties saglabāt kādu klientu procentu!

S Serginioh 21.10.2018

esmu parliecinats par to, ka tev atgriezis tavus 200 eur, bet par 950eur saubos., ja tu liki likmes uz spelem, kuri biji jau beigusas

S Serginioh 21.10.2018

Interesno, a v barah optibet vozmozno sdelatj stavku ili net?

E Ezīts miglā 21.10.2018

Likmes bija uz tenisu un futbolu. Spēles vēl bija aktīvas.
Aptuveni pēc 20min futbola mači mistiski pazuda. Un tad jau papētot sīkāk basketbola spēles ja nemaldos bija no nakts palikušas uzkārušās. Jēga nekāda uz vinām nebija likt, ko arī nedarīju!

Paldies!

Lūdzu, visiem spriedējiem!

S Serginioh 21.10.2018

pareizi uzrakstits, ka visi kuponi tiek aprekinati pec optibet noteikumiem ))))

2h jau pagāja:D

vel jagaida 14h, tad bus ok

Pec 14 stundām viņi tikai sāks labot

E Ekspertu eksperts 21.10.2018

Optibet dežurants esi, Sergej, ka tik labi visu zini ?

S Serginioh 21.10.2018

Ne, neesmu optibet dezurants))) vienkarsi vakar uzliku lielu summu uz hokeja speli un ka visi gaidu rezultatu.

R Resnais zirnis 22.10.2018

Visi spriedēji saprata , ka tevi apčakarēja!

Pēc 14 stundām tikai sāks labot

Bet Tev jau viņi rakstija,ka pec 1 h būšot gatavs viss!:D

S Serginioh 21.10.2018

Isteniba diezgan divains tas fakts, ka veselas 2 dienas optibet vispar nestradaja. Tas tacu ir nauda, ko vini katru dienu sanem no lietotajiem.

E Ekspertu eksperts 21.10.2018

Optibeta kantora pēd. dienu bezdarbnieki paši ar sevi sarunājas, jau paliek smieklīgi.. Cik viltus profilus vēl saražosiet, lai optibet zombēšanu veiktu?!

S Serginioh 21.10.2018

Vienkarsi jutu lidzi cilvekiem, kuriem nauda ir sasaldeta optibeta, jo esmu ari tada nepatikama situacija, bet saprotu, ka rit bus nepatikama saruna ar administratoriem, ja vini rit vispar stradas.

R Resnais zirnis 21.10.2018

Jāiet gulēt, savādāk nesāks vel rītdien strādāt

Man jau neviens nerakstija! Gudriniek

Man neviens neraksta

E Ekspertu eksperts 21.10.2018

Pajautāšu te optibeta iesūtītajiem troļļiem, vai Jūsu online vietni kādreiz hakeri arī ir iesvētījuši?! - būtu prieks par to dzirdēt, ka kādi atņem laupītājiem laupījumu.. Good night!

C critical thinker 22.10.2018

ā, es sapratu. esat taisnības cīnītājs pret ļaunajiem azartspēļu organizētājiem. jums vismaz mocis ir?

E Ekspertu eksperts 23.10.2018

Pri čom tur mocis? - amerikāņu filmas esi saskatījies?!... Man pietiek ar lazerpistoli un granatmeteju..

R Resnais zirnis 22.10.2018

Drīz jau būs pagājušas pāris stundas!