Optibet.lv - Krāpšana

Labdien. Runa iet par optibet online spēļu automātiem. Neiesaku nekad nevienam spēlēt optibet online spēļu automātus. Šis blēžu un krāpnieku kantoris ir izveidojis speciālu programmu, kuru vada īpaši nolīgta komanda. Programma izstrādāta tā, lai spēlējot automātus izkrāptu pēc iespējas vairāk naudas. Ja fēnikss zālēs ir kaut minimāla iespēja laimēt naudu, tad optibet nekad, jo programmu vada nevis robots, bet optibet nolīgts operators, kas pieslēdzas jūsu automātam online, tiklīdzesat sācis spēlēt! Optibet gluži legāli nozog jūsu naudu ne aci nepamirkškinot! Jūs nevarat neko laimēt, jo operators jums to neļauj! Tāpēc nespēlējiet optibet, veltīgi izmesta nauda! Blēži, meļi un rafinēti krāpnieki!

I

I Igroks 24.03.2017

Tas pats ir arī ar totalizātoru...tiklīdz sāc vinnēt,tad aizliedz likt likmes. Spēle starp Federeru un Nadālu tikko nesen...uzliku,ka setu vinnēs Federes un vinneju naudu pēc tam uzliku atkal uz Federeru un atkal vinnēju un pēc tam vairs likmi likt neļāva :)

G Georgs 24.03.2017

Man viss otrādāk - Ruletē un spēļu automātos veicas , plusā esmu joprojam . Vienkārši jāzin kurus automātus spēlēt. Kuri dod, kuri nedod . NET NET spēļu atuomāti ir labākie .

K Krekeris94 24.03.2017

Spēlēju Optibet , Triobet , Olybet ..
No šiem viss sliktākais ir Olybet , nekādas atdeves..Triobet brīžam dod brīžam nē.
Triobet.lv vislabākie rezultāti , kad nedod tad nedod , bet kad sāk dot tad no vienas vietas.Arī ar izmaksu nav nekādu problēmu..
Bet visi kā viens , spēlējot var redzēt ka izkrīt kombinācija , spēle noraustās un samaina simbolus:(
Visās spēlēs un visās iestādēs:(

K Krekeris94 24.03.2017

Reģistrējos Triobet.lv ieskaitīju 5e dabūju 40e , Optibet.lv ieskaitīju 5e noņēmu 75e, Olybet.lv ar 5e noņēmu 30e..
Un pēc tam nekas , visu vienkārši var pārskaitīt atpakaļ un nekādu laimestu:):)

P pasiivi 24.03.2017

Ieteiktu azartspēļu zāles un mājaslapas vispār neapmeklēt un varbūt šo naudu ieguldīt kādā sakarīgākā vietā, jo - neviens ar azartspēlēm bagāts nav kļuvis, ja nu vien šo zāļu īpašnieki!

P persiks123 26.04.2017

ja cik tas nebutu neticami bet man ir tiesi tas pats nevine neko jo aparati vienkarsi nedot neko! visiem jau sen skaidrs ka ir krapsana!

K konuss 02.05.2017

Viņi ar varu spiež spēlēt? Parādi man kaut vienu azartspēļu kantori, kurs paredzēts spēlmaņa bagātības vairošanai?

1 123 04.10.2017

100% viņi nelegāli izmaina payout procenta likmes. Izmēģināju ap 5000 micro griezienus un patiesais payout ir ap 60-70%, bet būtu jābūt ap 95%. Inspekcija vai nu uzpirkta vai pārak lai pamanītu to.

A Aivis Aivis 29.10.2017

Azartspelu inspekcija neko nevar izdarit jo pieja vinu server nav...butu janosaka lila ka izsniedzot licenzi casino ir jadpf briva pieeja savam serverim inspekcijai...jautajums ka vini lontrole online casino darbibu?