Operas spoks

Man kauns kā Latvijā tiek organizēti masu pasākumi!!! Piektdienas vakarā domāju, ne tikai man tika sabojāts prieks klausīties skaistu muziku. Ilgi gaidītais Operas spoks, jeb grandiozais vasaras šovs, tiešām sākās ar šova cienīgu pasākumu - iekļūšanu Mežaparka Lielajā estrādē. Uz to cilvēku daudzumu darbojās tikai 2 ieejas, kuras strikti bija sadalītas pēc biļešu cenas. Ja pamanījies iestāties ne tajā rindā, nācās stāvēt otru reizi. Pasākuma organizētājiem vārds šovs laikam saistās tikai ar pāris pirotehniskiem vingrinājumiem operas finālā, 30 minūšu nokavēšanos un 30 minūšu starpbrīdi ēšanas priekiem. Labi, ka nepievīla Vēbera mūzika un mākslinieku vokāli. Tomēr māksla stāv pāri ikdienas sīkumiem, bet pasākuma organizatoriem vajadzētu pamācīties no Igauņu kolēģiem kā organizēt masu sanākšanas, piemēram, Metallica koncerta laikā.

K

L Līga 29.11.2008

Acīmredzot Operas spoks Ivana Džeikobsona variantā, kurš notika vakar, 28.11.08. un būs arī šodien Skonto stadionā ir Mežaparkā pieredzēto nejēdzību turpinājums, ja ne vēl trakāk... Man ir patiesi žēl to cilvēku, kas vēl tikai dosies uz šo pasākumu šovakar.
Neizpratne sākās jau ar to brīdi, kad, ierodoties laicīgi uz pasākumu- 25 min pirms sākuma- Skonto halles ārpusē bija izveidojusies milzīga neiedomājama rinda, lai tiktu iekšā. Novemrī laika apstākļi nav no patīkamākajiem, lai pavadītu pusstundu stāvot rindā, it kā tur dalītu nez kādus brīnumus. Kad nu beidzot tikām iekšā, izrādījās, ka zāles iekārtojums ir tik primitīvs, cik nu vien tas ir iespējams. Interesantākais sākās, kad sākām meklēt biļetēs norādītās vietas- izrādījās, ka mūsu rindas vispār nav!!! Pēdējā rinda mūsu sektorā bija 39, bet nāca cilvēki ar vietu 45.rindā! Kad mēģinājām kaut ko noskaidrot, izrādījās, ka nav neviena, kam varētu kaut ko pajautāt- nevienas atbildīgās personas. Protams, ka izveidojās normāls juceklis, jo cilvēku, kuriem nav kur sēdēt, bija ļoti daudz. Tad kāda mistiska balss pa skaļruni paziņoja, ka jāieņem jebkura brīva vieta, kādu var atrast un "grandiozais šovs" varēja sākties (ar pusstundas nokavēšanos). Redzamība un dzirdamība bija absolūti nebaudāma, arī mūzikla izpildījums stipri viduvējs- nevaru iedomāties, ka par šādu balagānu kāds vēl ir maksājis bargu naudu!
Tik neprofesionālu un nekaunīgu attieksmi mūsu valstī vēl nebiju piedzīvojusi.
Kauns Baltijas koncertu aģentūrai!!!

L Laura 29.11.2008

ATLIEK TIKAI PIEKRIST, JO ILGI GAIDIITAIS VAKARS PAARVEERTAAS IISTAA MURGAA. :(
MANI JAU UZREIZ NOSHOKEEJA CILVEEKU PLUUSMA PIE IEEJAS :( ... UZREIZ SAPRATU, KA SHIS PASAAKUMS NAV KAARTIIGI ORGANIZEETS. :( BET, KAD IEGAAJAAM IEKSHAA UN SAAKAAM MEKLEET SAVAS VIETAS - BIJU NOSHOKEETA NE PA JOKAM, JO SAVAS VIETAS MEES NEATRADAAM. :( UN TAADI CILVEEKI KAA MEES BIJA LJOTI DAUDZ, KAS NEATRADA SAVAS SEEDVIETAS. :(
CILVEEKAM BILJETE PA 100, 00 LS - BALKONAA, BET NO BALKONA NE MINJAS UN BALSS MIC SAKA: SEEDIET, BRIIVAJAAS VIETAAS! VIETAS PIETIKS VISIEM!!! AARPRAATS! :( GARASTAAVOKLIS, PROTAMS, TURPMAAKAJAM VAKARAM BIJA SABOJAATS UN MUUZIKLS BIJA NEBAUDAAMS - NE SKANJAS KVALITAATE, NE REDZAMIIBA - PILNMIIGI NEKAS NO ILGI GAIDIITAA UN GRANDIOZAA MUUZIKLA. :( BIJU LJOTI PAARSTEIGTA, KA TAADA LIIMENJA AKTIERI NO SLAVENA MUUZIKLA SPEEJ UZTAASTIES SHAADAA SHKJUUNII - SKONTO HALLEE :( ... ES DOMAAJU, KA LIELAAKAA DALJA CILVEEKU IR LJOTI VIILUSHIES UN ORGANOZAATORIEM PUBLISKS FUI. :(