www.sudzibas.lv Opel Pasaule ļoti slikts serviss

Opel Pasaule - ļoti slikts serviss

Iesaku savu mašīnu nevest uz servisu ''Opel Pasaule'', jo ir iespēja, ka paliksiet ar vairākām
lietām, kas jāremontē, kuras pirms tam strādāja! Kā arī šķirsieties no palielas naudas summas citā servisā. Attieksme bija laba, bet pēc tam pārvērtās murgā: — visu vasaru remontēja spidometru, un kad tas bija izdarīts, pēkšņi ‘nojūdzās’ degvielas sūknis, kas pirms tam strādāja labi. Serviss ''opel pasaule'' uzņēmās saremontēt arī sūkni, bet imitēja darbību aptuveni pusotru mēnesi, stāstot, ka kaut ko dara. Pēc tam paziņoja, ka nav sataisāms un, lai es savācu savu mašīnu no servisa. Uz ko es atbildēju, lai mēģina atrast sūkni un nomainīt. Vadītājs Konstantins apņēmās to izdarīt. Pēc kādām 8 dienām bija uzradies pircējs, kurš varētu šo mašīnu iegādāties, protams, piekritu, jo pārāk daudz laika šis mašīnas remonta bija aizņēmis un summa bija arī pieņemama. Pēc trim dienām manai mašīnai bija nozagti 15 collu lietie diski. Tie bija labi 15 collas un mašīna atradās noslēgtā teritorijā. Par ko servisa darbinieks man paziņoja ap 10: 00 - 11: 00 no rīta dienā, kad mašīna bija apzagta. Devos uz šo servisu un jautāju, vai policija ir izsaukta uz, ko viņš atbildēja, ka nav nekādas jēgas no tā, un mana mašīna nebija vienīgā apzagta, rodas daudz jautājumu, kāpēc serviss attiecas šādi pret klienta atstājām mašīnām? Lūdzu, lai uzliek uz kaut kādiem riteņiem mašīnu, par kuriem es biju gatavs maksāt, kaut gan būtu pieklājīgi viņiem piedāvāt segt zaudējumus, atteicās!
Pēc 5 dienām mašīna vēl joprojām bija bez riteņiem. Tad sapratu, ka viņiem ir vienalga par
klientu un viņa mantām. Iesaku izvairīties no šī servisa.