www.sudzibas.lv [email protected] Ļoti rupja attieksme bez pamatojuma

[email protected] - Ļoti rupja attieksme bez pamatojuma

Atsaucāmies uz vienu sludinājumu ss.lv portālā kur ar e-pastu [slēpt]@gmail.com relamējas baigie profesionāļi klientu piesaistē. Mēs īsi un lakoniski uzrakstījām, ka varam dalīties procentos, par klientu peisaisti, bet ja neinteresē, tad lai nemaz ar mums nesazinās. Pretī atnāca vēstule ar lakonisku tekstu krievu mēlē "ну вас нах*й... " utt... Skaisti - var just, ka šiem puikām augsts līmenis!

Redzot e-patu ar [slēpt]@gmail.com - droši varat sākt sarunu ar viņiem neatīstītu un morāli sakropļotu cilvēku līmenī.

PilotsTims 01.08.2017

Kāpēc neviens neaizdomājas par e-pastiem, kuri reģistrēti ir inboxos un gmail un pārējos visiem pieejamās vietnēs (vai kā tos nosaukt) ? Neviens profesionāls kantoris nekad netaisīs epastu tik prastā vietnē. Vai tiešām jābūt ir apdāvinātam, lai to pamanītu/saprastu?
Ja es būtu kāds ''dumjš'' dzīvnieks, mežonis, apkrāpējs vai kas tamlīdzīgs, es arī taisītu epastu gmail, inbox, bet ja es domātu tālejoši un tomēr, lai klients man tic un izskatītos nopietnāka iestāde, es epastu treģistrētu pavisam citur.

M Mārtiņš Mālmanis 01.08.2017

Sveiks PilotsTims - laikam sadarbība šajā sfērā mums ir lielāka bijusi, tāpēc gmail kastīties tiešām šķiet pieņemamas un te ir 2 iemesli:
1) Ne visas firmas sākot sadarboties ar jauniem menedžeriem iet viņiem taisīt jaunas pastkastītes, dizaina noformējumus to parakstiem utt... un citām lietām un beigu beigās ir daži tiešām nopietni "kantori" ar kuriem sadarbojamies gadiem, bet tur āgentu un menedžeru e-pasti ir ar gmail beigās un vienam pat ir inbox.
2) Vai tiešām ir jābūt apdāvinātam lai saprastu, ka tie kuri nodarbojas ar google adwords un meklē klientus pret konkrētiem % parasti izmanto gmail, jo tas ir arī viņu visu kontu utt galvenais e-pasts visiem Google rīkiem, kas vajadzīgi viņu darbā un tāpēc reklāmas, google adwords, google analytics u.c. saistītās nozarēs patsloģiskākais ir uzdurties uz gmail e-pastiem.

M Macc 02.08.2017

Muļķības - oficiālu epastu var uztaisīt pāŗis minūšu laikā. Tas maksā maksimums 5-10€. Ja Tu nespēj to nodrošināt - gmail un inbox epasti ir viens vienīgs spams un krāpšanās un es vienmēr tādus ignorēju.

M Mārtiņš Mālmanis 02.08.2017

Pārlasi vēlreiz ko uzrakstīji un tad manu iepriekšējo atbildi. :)

PilotsTims 01.08.2017

Tur es Tev pilnībā piekrītu, taisnība.

M Macc 03.08.2017

Piedod, atvaino - bet es ar gmailniekiem un inboxniekiem nesadarbojos - Tādiem nekad nav naudas, vai ir kapeiku čakarētāji.