www.sudzibas.lv Onlineizsole Jaunākā krāpšana internetā.

Onlineizsole - Jaunākā krāpšana internetā.

Jaunākā krāpšana internetā.
Cilvēki esiet uzmanīgi, es nosēdēju visu dienakti tajā portālā liekot uz 1 preci savu naudu un beigu beigās visu laiku kad paliek 15 sekundes atrodāvs vel kāds kam nav lietotāj vārds kas uzliek vairāk par manīm, tā ir online krāpšana, tas ir kompjūters kas vissu laiku liks lielāku likmi, lai jūs nevinētu !

G gurkjis 07.10.2008

Uz saadiem piedaavaajumiem uzkjeras leeticiigi cilveeki, jo pasaulee vieglas naudas nav

A Alex 07.10.2008

Pilnigi pareizi, uzkeras losaras;(

E endrju 07.10.2008

Nu principā it kā jau ir viņu noteikumos rakstīts, ka viņi paši nevar piedalīties, bet nu cik reāli ir piemēram to izkontrolēt??

A Anna 08.10.2008

Cik zinu, tad ir taadas programmas, kas veic shos pasaakumus. Vari sho programmu nodroshinaataajiem samaksaat noteiktu summu un, cik saprotu, tad taa programma tavaa vietaa arii peedeejaa sekundee nosola.
Jo ir daudz cilveeku, kas izsolees peerk un paardod taalaak, taa kaa vinjiem sanaak mazaak laika teereet, ja automaatiski tiek nosoliita prece.
Taa kaa - kraapshanu iisti tur nesaskatu, jo dziivojam tehnologjiju gadsimtaa.

е Елена 09.10.2008

Normalie cilveki tik daudz laika uz datoru netere

M Mihails 19.10.2008

Tikai tāds sīkums, ka šajā izsolē pa naktīm izsoles nav notikušas...

D Daina 20.10.2008

Es shitā uzķēros uz santimizsole.lv bij tas pats pa kaut kadam 2 stundam 15 ls iztereju sms pakalpojumos un arii bij taa ka gaidiju pedejas sekundes aizsutiju sms un pasha pedeja sekunde kads noteikti parsolija!!! Lab ka pietika prāta pārtraukt!!! Bet var ieiet tādā azartā!!!

S Sergejs 22.10.2008

Ir pamatotas aizdomas, ka onlineizsole.lv tomēr neiztiek bez negodīgiem gājieniem... kaut kā novērots, ka pēdējā sekundē parasti atsūta sms kāds *9***012, pie tam tas notiek vienlaicīgi 3 izsolēm.. nez kā var būt tik veikls, ka 1 sekundes laikā aizsūta 3 sms!?! Arī preces tur aizdomīgi parasti vinnē vienas un tās pašas "personas"!

Es no malas paskatījos un nolēmu, ka nav ko vispār pat mēģināt!

A Ansis 24.10.2008

No diezgan drošiem avotiem ir zināms, ka onlineizsole.lv tomēr netiek pilnībā ievērots izsoles rīkotāju "neitralitātes" princips. Cik noprotu, tad viņi it kā pēdējās dienās ir spēruši pāris soļus, lai viss izskatītos labāk nekā bija, bet diez vai varētu būt zudusi vēlme kaut vai netieši ietekmēt rezultātu. Iesaku turēties pa gabalu no šādiem saitiem, bet katram jau pašam galva uz pleciem, vai ne?

F Fēliks 25.10.2008

Nezinu par godīgiem vai negodīgiem gājieniem, bet tas *9***012 vienkārši ir lietotāja vārds, kas piereģistrēts kā numurs. Citiem tas nebija ienācis prāta, bet tam cilvēkam bija. Tagad arī man ir lietotājvārds kā numurs.

A Andrejs 25.10.2008

Mani vienmēr uzjautrina šie te - "drošie avoti" ! :)

G gita 28.10.2008

Es gan esmu solijusi gan buynbye.lv gan bidnet.lv un esmu jau nopirkusi gridas svarus, kuri maksa 34ls pa 0.32sant, davanu karti 50ls vertiba, matu taisnotaju, feenu un tas viss pa leeto. Nu varbut man vienkarsi veicas ;)

A ally 28.10.2008

man liekas, ka liidziigi ir arii postfactum.lv izsolees!meegjinaaju biljetes uz hokeju dabuut, spiedu 20 sekundes pirms izsoles beigaam un man paraadaas-atvainojiet izsole beigusies!taa wot!

M McUdo 19.11.2008

mans viedoklis šai jautājienā laikam būs tāds-ātrumu laikam šai pasākumā nosaka i-net pieslēguma ātrums...- kā jums liekas -ja tu pēēēdējā sekundē uzklikšķini un liekas ka nu kur tad jau... bet izrādās ka KĀDAM tas ir krietni zibenīgāk tad ...

Udo

J Jūliana 11.12.2008

To ka jums neveicās tādas izsoles, tas vēl nenozīme, ka tā uzreiz ir krāpšana. Vienkārši ir uzmanīgi jāizlasa noteikumus, jāzina visus sīkumus, un tev noteikti paveiksies!

C CJ 12.12.2008

Ka tik "Juliana" nav pati saistiita ar kaadu izsoli... nemot veeraa kas noticis ar BIDNET... nu teikshu kaa ir... domaaju, ka tuvaako meeneshu laikaa shis "bizness" Latvijaa sevi buus izsmeelis...

N negribu 06.01.2009

buynbye.lv neiesaku nevienam piedaliities. čakaree tikai cilveekus. es izteereeju 100 latus un pilniigi neko nedabuju, tikai neguleetu nakti un beigtus nervus. ja saita veidotaaji pashi nepiedaliitos izsolee un taa buutu godiiga, tad buutu vērts. kad notiek izsole tur vienmeer piedalaas kaads no vinjiem un uzsit precei cenu. mans labs draugs arii ir taadaa veidaa apkraapts buynbye.lv un vinjsh uzrakstija iesniegumu attieciigajaa instancee un vinji tagad vaacot pieraadiijumus lai vareetu sleegt to maajas lapu un saukt pie atbildiibas vainiigos. lielas naudas summas tur ir iesaistiitas tapeec neesot tik viegli.

I Ināra 18.01.2009

Smaga apsūdzība. Skumji to lasīt. Es varu saprast, ka kāds labprāt par 15 latiem, kas iztērēti īsziņās, tādā veidā solot izsolē, grib nopirkt dārgu mantu par dažiem santīmiem. Varu saprast arīt o, ka kāds, kas iztērējis 100 latus šādā pasākumā, jūtas apbēdināts, pat nikns, bet pilnīgi noteikti nespēju saprast, kāpēc cilvēki nesaprot, ka visi, kas piedalās tajā vai tajās izsolē/s, vēlas iegūt šo mantu savā īpašumā, bet šo tiesību iegūst tikai viens no viņiem!!! Vai tiešām tik viegli ir nosaukt otru par krāpnieku? Starp citu, mums tikai viena izsole ir norisinājusies naktī, un tas bija datora cietais disks, kura vērtība, ja nemaldos bija aptuveni 100 latu! Vai ir prātīgi šādam pasākumam par godu negulēt visu nakti un iztērēt 100 latu, ja veikalā to iegādāties būtu daudz vienkāršāk?! Varbūt tomēr nedaudz ir arī pašam jāpadomā? Paldies Gitai! Ar cieņu, portāls buynbye.lv

R Renārs 15.09.2009

Buynbye.lv, skumji ir Jums tamdēļ, ka nevar nopelnīt vairs tik daudz uz cilvēku stulbuma rēķina.)) Krāpšanu ar naudu māca jau pamatskolā, ekonomikas stundās. Patērētāju sabiedrības izgl. iestādes māca jaunajām atvasēm kā kļūt vai nu par patērētājiem vai nu par cirpējiem, kas cirpj šīs aitas.

Tāds sviests sen nav redzēts - visiem, ka tik vienam otru kaut kā nokrāpt. Pretīgi((

S sistēma 17.11.2009

Sāku intresēties par net izsolēm paskatījos plusssantims.lv izsoli, kur trīs cilvēki cīnās nopirkt 400 likmes ( 70 Ls ) vērtība no paša sākuma. Piesolītā summa jau 12.82 Ls. Respektīvi tiek solīts pa 0.005 Ls. 2564 solījumi : 3 =854 - 20 % ( 20 % iespējams kāds pa vidu ielīdis ) = 683 solījumi katram un minimālā cena 0.15Ls par katru solījumu tas ir viņi iztērējuš katrs 102.48 Ls un solījuši 683 reizes. Neticu, ka visi trīs tādi vieglprāši!

santimaizsole.lv viens personāžs izskatās tāds jocīgs - ciba12! Piedalās izsolē uz visām dārgajām precēm runāju par 16.11.09 un vēl ielien pie mazāk vērtīgajām, kur pa brītiņam uztur cenu, bet protams zaudē. Vai tiešām viņam nav, kur naudu likt vai viņš ceļ vienkārši cenu.

P.S. Piedalījies nēsmu. Gribēju piedalīties, dienu papētīju - pārdomāju. Grūti spriest varbūt izsolēs tā pieņemts, bet tas priekš manis par traku un neloģiski.